Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa Lublin - Cmentarz ul. Lipowa

Lublin

lubelskie


Lista grobów:
Barszczewski Józefat
ur. 1836-11-22
zm. 1863-2-3

Bąk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-8-11

Bednarczyk Michał
ur. 1892-X-X
zm. 1920-9-4

Bednarski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-4

Bębenek Jan
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-16

Błoński Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Bobrowski Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Boczkowski Walery Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-8-12

Bogdanowicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Bomba Henryk
ur. 1899-X-X
zm. 1920-7-31

Braun Fryderyka
ur. X-X-X
zm. 1881-3-18

Bryndza Edward
ur. X-X-X
zm. 1920-9-8

Brzeziński Aleksander
ur. 1901-X-X
zm. 1920-9-5

Buczyński Kzimierz Józef
ur. X-X-X
zm. 1926-X-X

Bukowski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1920-8-15

Burdziński Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1926-2-15

Burdziński Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cebula Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-7-26

Chaliński Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-29

Charoseny Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1940-8-18

Chmielowiec Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1920-7-19

Ciachora Władysław
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-24

Ciupa Andrzej
ur. 1898-X-X
zm. 1920-7-23

Czaplicki Konstanty
ur. 1899-X-X
zm. 1920-9-2

Dąbrowski Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-8-15

de Collrtenay Kzimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-3-5

Dobosz Jan
ur. 1898-X-X
zm. 1920-8-5

Drewnowski Klemens
ur. X-X-X
zm. 1943-7-20

Drewnowski Stefan
ur. X-X-X
zm. 1956-10-3

Dymowski Brunon Bronisław
ur. 1847-10-6
zm. 1926-4-1

Dziewałtowski-Gintowt Zygmunt
ur. 1853-X-X
zm. 1910-X-X

Fodyma Wincenty
ur. 1901-X-X
zm. 1920-9-1

Frankowski Leon
ur. 1843-3-25
zm. 1863-6-16

Furmani Józef
ur. 1901-X-X
zm. 1920-6-25

Gasiorowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Gąsiorowska Zosiunia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gąsiorowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1932-2-10

Głogowska Marja
ur. X-X-X
zm. 1919-1-17

Głogowski Michał
ur. 1821-X-X
zm. 1895-X-X

Gomułka Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-7-26

Gosiewska Janina Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gosiewski Mikołaj
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grączykowski Kzimierz
ur. X-X-X
zm. 1923-2-29

Gut Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-8

Guziński Stefan
ur. 1898-X-X
zm. 1920-7-17

Haberlau Kamila
ur. X-X-X
zm. 1925-8-25

Haberlau Karolina
ur. X-X-X
zm. 1884-8-13

Haberlau Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1919-7-19

Hanasiewicz Leon Konstanty
ur. 1830-2-19
zm. 1896-3-16

Hanasiewicz Urszula Ewa
ur. 1844-10-21
zm. 1910-9-19

Jabłoński Ignacy
ur. 1896-X-X
zm. 1920-9-8

Jakubowski Jan
ur. 1896-X-X
zm. 1920-7-17

Janiszewski Adam
ur. X-X-X
zm. 1905-1-2

Janiszewski Felicyan
ur. X-X-X
zm. 1903-6-13

Jaworowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1904-X-X

Jaworski Michał
ur. 1898-X-X
zm. 1920-7-27

Józefowicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Kalicka Józefa
ur. X-X-X
zm. 1871-12-19

Kapela Wojciech
ur. 1900-4-20
zm. X-X-X

Kasperkiewicz Marian
ur. X-X-X
zm. 1920-8-9

Kaszubski Antoni
ur. 1899-X-X
zm. 1919-3-4

Kazub Antoni
ur. 1901-X-X
zm. 1920-8-16

Kielar Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-10-20

Klepacki
ur. 1897-3-7
zm. 1960-3-19

Kłobska Alunia
ur. 1915-4-15
zm. 1916-4-17

Kłobski Jasio
ur. 1910-7-18
zm. 1911-9-14

Kochanowski Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kochański Jan
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Kondziałek Józef
ur. 1899-X-X
zm. 1920-7-19

Kopeć Mieczysław
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-19

Kowalik Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kozakiewicz Włodzimierz
ur. 1870-X-X
zm. 1940-X-X

Kraszewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-7-26

Krawczyk Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-6-9

Kruger Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kryński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-8-18

Księżycka Marja
ur. X-X-X
zm. 1917-X-X

Księżycka Stefanja
ur. X-X-X
zm. 1912-12-5

Księżycki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1911-11-25

Kubicki Kasper
ur. 1901-X-X
zm. 1920-7-30

Kuciak Piotr
ur. 1897-X-X
zm. 1920-7-25

Kulesza Edmund
ur. 1898-X-X
zm. 1920-8-6

Kulisińska Maryanna
ur. X-X-X
zm. 1867-10-11

Kurtz Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kurtz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kurylewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kutera Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-6-8

Kwaśny Michał
ur. 1898-X-X
zm. 1920-7-25

Kwieciński Henryk
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Lenard Szczepan
ur. 1897-X-X
zm. 1920-7-15

Leskam Muncio
ur. 1903-1-9
zm. 1909-10-13

Leszczyński Michał
ur. X-X-X
zm. 1848-8-15

Lewandowska Ludwika
ur. X-X-X
zm. X-2-7

Lidakow Jan
ur. 1897-X-X
zm. 1920-7-23

Lokieg Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Łasuk Stanisław
ur. 1921-X-X
zm. 1920-6-18

Łoza Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1920-8-10

Łódź-Śmigielski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1932-2-24

Łusiewicz Ignacy
ur. 1898-2-1
zm. X-X-X

Łuszczewski Antoni
ur. 1894-X-X
zm. 1920-8-28

Machniak Wacław
ur. 1899-X-X
zm. 1920-7-19

Magdziarz Maksymilian
ur. 1901-X-X
zm. 1920-9-10

Majewski ..........?
ur. X-X-X
zm. 1920-8-4

Majewski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Malawski Jan Roman
ur. 1846-5-16
zm. 1932-6-25

Malewski Mateusz
ur. 1884-X-X
zm. 1920-10-3

Malinowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-13

Marawski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-10

Marciniak Szczepan
ur. X-X-X
zm. 1920-7-24

Markowski Jan
ur. 1889-X-X
zm. 1906-X-X

Mazurek Leszek
ur. 1947-1-26
zm. 1968-5-29

Meissner Napoleon
ur. X-X-X
zm. X-2-3

Meissnerowa Joanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mendygra Antoni
ur. 1893-X-X
zm. 1920-9-8

Meskuł Józef
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Miarka Stanisław
ur. 1898-X-X
zm. 1920-6-24

Migalski Leon
ur. 1881-9-18
zm. 1941-7-21

Milanowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1917-8-29

Milanowski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1931-7-12

Milczarek Jan
ur. 1900-X-X
zm. 1920-8-1

Mrozek Paweł
ur. 1893-X-X
zm. 1920-7-27

Nalepińska Janina
ur. X-X-X
zm. 1885-12-20

Noder Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Nowicki Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-7-26

Olszewski
ur. X-X-X
zm. 1920-9-5

Osiński Piotr
ur. 1901-X-X
zm. 1920-8-20

Pakuła Jan
ur. 1893-X-X
zm. 1920-8-17

Pikowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Pilipionek Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Plage Emil
ur. 1869-1-7
zm. 1909-8-17

Pójkowski Jan
ur. 1897-X-X
zm. 1920-9-6

Prażmowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1874-X-X

Prażmowski Kacper
ur. X-X-X
zm. 1871-1-4

Prowans Erazm
ur. X-X-X
zm. 1920-8-2

Prowans Henryk
ur. 1911-X-X
zm. 1944-12-15

Puławski Józef
ur. 1900-X-X
zm. 1920-8-1

Reinberger Jan
ur. X-X-X
zm. X-6-18

Roch Józef
ur. 1898-X-X
zm. 1920-8-8

Rozwadowska Agnieszka
ur. 1837-X-X
zm. 1875-X-X

Ryglewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-11

Sadała Andrzej
ur. 1893-X-X
zm. 1920-9-6

Samoszeńko Ola
ur. 1891-X-X
zm. 1920-8-9

Sandera Adam
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-28

Sas-Wisłocka Helena
ur. X-X-X
zm. 1926-12-19

Seberowa Antonina
ur. 1859-1-18
zm. 1924-6-11

Siedlacz Jan
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-27

Skalski Jan
ur. 1901-X-X
zm. 1920-10-2

Skomorowska Franciszka
ur. 1904-6-15
zm. 1930-12-16

Skomorowska Marianna
ur. 1852-12-15
zm. 1920-10-30

Skomorowski Jordan Walenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skomorowski Józef
ur. 1851-X-X
zm. 1915-X-X

Skomorowski Stanisław
ur. 1903-5-3
zm. 1933-7-21

Skonieczny Kzimierz
ur. 1893-X-X
zm. 1920-9-20

Skuza Franciszek
ur. 1898-X-X
zm. 1920-9-1

Słowińska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1919-10-14

Słowiński Nowosław
ur. X-X-X
zm. 1919-4-12

Sobieraj Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1927-6-8

Sobis Konstanty
ur. 1899-X-X
zm. 1920-7-22

Sobota Józef
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-30

Sroka Antoni
ur. 1896-X-X
zm. 1920-9-12

Stachura Stanisław
ur. 1894-X-X
zm. 1920-7-27

Strzelecki Stefan
ur. 1893-X-X
zm. 1919-11-25

Strzyż Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-10

Szanajca Anastazja
ur. X-X-X
zm. 1883-11-3

Szanajca Henryk
ur. X-X-X
zm. 1879-12-29

Szanajca Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1900-1-17

Szaniawski Klemens Junosza
ur. 1849-11-23
zm. 1898-3-22

Szczepanowski Stanisław
ur. 1866-6-19
zm. 1929-12-12

Szczur Stanisław
ur. 1900-X-X
zm. 1920-8-1

Szporek Michał
ur. 1898-X-X
zm. 1920-7-28

Sztachetka Franciszek
ur. 1902-X-X
zm. 1920-9-5

Sztark Bronisław
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-1

Szymaniak Wojciech
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-26

Ślędak Stanisław
ur. 1921-X-X
zm. 1920-6-19

Śliwiński Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1914-10-26

Śmigielska Stanisława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Świąc Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-9-7

Talarowski Jan
ur. 1900-X-X
zm. 1920-8-22

Tymiński Stanisław
ur. 1900-X-X
zm. 1920-7-23

Walosek Jan
ur. 1898-X-X
zm. 1920-7-23

Wedziicha Franciszek
ur. 1900-X-X
zm. 1920-9-4

Węglowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Witoszyńska Karolina
ur. X-X-X
zm. 1872-7-9

Wojnicz Justyn
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wojtas Edward
ur. 1955-3-1
zm. 2010-4-10

Wojtyna Michał
ur. 1898-X-X
zm. 1920-6-22

Wołowska Zofja
ur. 1836-1-26
zm. 1869-12-19

Wołowski Józef
ur. 1832-X-X
zm. 1890-X-X

Wójcicki Władysław
ur. 1898-X-X
zm. 1920-7-20

Wróbel Ferdynand
ur. 1901-X-X
zm. 1920-9-5

Wrzesiński Józef
ur. 1899-X-X
zm. 1920-8-4

Wypych Zygmond
ur. 1896-X-X
zm. 1920-8-6

Zakrzewski Franciszek
ur. 1801-X-X
zm. 1866-X-X

Zbyszewski Wiktor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zdzitowiecka Karolina
ur. X-X-X
zm. 1864-9-26

Zdzitowiecki Cyprjan
ur. X-X-X
zm. 1848-X-X

Zieliński Leon
ur. 1897-X-X
zm. 1920-7-9

Ziemiecki Wilhelm
ur. 1786-4-6
zm. 1847-9-30

Ziółkowski Wiktor Hermogenes
ur. 1892-X-X
zm. 1978-X-X

Żaczek Józef
ur. 1898-X-X
zm. 1919-9-14

Żyliński Tomasz
ur. 1813-9-15
zm. 1880-9-24





F.  Bialleck
F. Bialleck
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1915-6-20
Zapal znicz:
P.  Zielinski
P. Zielinski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1917-7-15
Zapal znicz:
B.  Zielinski
B. Zielinski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1916-8-23
Zapal znicz:
J.  Wagner
J. Wagner
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1918-9-15
Zapal znicz:
J.  Igczack
J. Igczack
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1914-8-23
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa