Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki Lida - Cmentarz Rzymskokatolicki

Lida (Białoruś)

zagranica


Lista grobów:
Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1935-5-20

Maria
ur. X-X-X
zm. 1920-2-5

Adamowicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Adamowicz Stanisław
ur. 1789-X-X
zm. 1865-X-X

Aksiniewicz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1946-X-X

Alter Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-13

Alukiewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Antonowicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1919-4-15

Antonowicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1927-5-7

Bańkowski Kazimierz
ur. 1803-X-X
zm. 1879-10-18

Baran Jakub
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Beresewicz Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1911-1-24

Biercewicz Aniela
ur. X-X-X
zm. 1916-1-9

Biercewicz Antonina
ur. X-X-X
zm. 1911-4-19

Biercewicz Maciej
ur. X-X-X
zm. 1882-X-X

Biercewicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1883-9-16

Borowicki Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bóżyńska Anna
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Brandt Adela
ur. X-X-X
zm. 1856-2-15

Butkiewicz Lidia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Butkiewicz Stefan
ur. 1815-2-19
zm. 1896-3-30

Chrul Romuald
ur. X-X-X
zm. 1883-2-16

Chrul Teofila
ur. X-X-X
zm. 1903-2-8

Cichocki Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1928-5-1

Ciechanowicz Waleria
ur. X-X-X
zm. 1933-1-23

Cierpiński Marcin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czajkowski Giedymin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czajkowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czarnecki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1927-6-10

Czarnocka Grasylda
ur. X-X-X
zm. 1868-5-13

Czarnous Aleksander
ur. 1906-X-X
zm. 1948-1-6

Dolata Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-5-3

Estko Amery
ur. 1787-2-5
zm. 1855-10-7

Giecewicz Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1894-9-5

Giecołd Antoni
ur. X-X-X
zm. 1910-6-10

Giedrojć Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1852-X-X

Gliński
ur. 1919-7-27
zm. X-X-X

Gotówko Aniela
ur. X-X-X
zm. 1947-9-2

Gotówko Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1947-2-19

Gułolski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1929-X-X

Harasimowicz Edward
ur. 1934-X-X
zm. 1957-6-23

Harasimowicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Hryncewicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1822-10-16

Hryncewicz Józefa
ur. X-X-X
zm. 1822-12-18

Huszcza Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1933-9-27

Hyrczyc Teofila
ur. X-X-X
zm. 1886-12-26

Iwanowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1912-5-6

Jabłoąski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1900-9-23

Jackiewicz Edmund
ur. 1919-9-24
zm. 1936-6-11

Jakimczyk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1890-X-X

Jamontt Kazimierz
ur. 1850-X-X
zm. 1889-7-1

Jawdyńska Aleksandra
ur. 1847-6-19
zm. 1916-11-5

Kabelski Jan
ur. 1922-X-X
zm. 1949-4-30

Kamińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1927-1-4

Kardymowicz Józefa
ur. 1870-X-X
zm. 1903-8-24

Karpowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1957-6-11

Karpowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1936-X-X

Kieduk Raina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kiełmuć Józef
ur. X-X-X
zm. 1958-3-15

Klempiński Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-4-16

Klicz Józefa
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Kłyszejko Bronisław
ur. 1873-X-X
zm. 1897-12-20

Kłyszejko Malwina
ur. X-X-X
zm. 1907-10-11

Koczan
ur. X-X-X
zm. 1886-X-X

Kokoszko Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1912-10-26

Kolesińska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1946-10-25

Kolesiński Marcin
ur. 1814-X-X
zm. 1890-3-19

Kolesiński Stefan
ur. X-X-X
zm. 1890-2-23

Kolesiński Wacław
ur. 1919-X-X
zm. 1944-5-7

Koraczun Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1918-12-5

Korzeniewska Anna
ur. X-X-X
zm. 1951-5-26

Korzeniewska Waleria
ur. X-X-X
zm. 1886-3-4

Korzeniewski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1908-8-1

Kozłowski Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krahelska Malwina
ur. X-X-X
zm. 1906-5-15

Krahelska Teofila
ur. X-X-X
zm. 1791-2-20

Krahelski Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krahelski Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krahelski Narcyz
ur. 1829-10-19
zm. 1890-12-11

Krahelski Wiktor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krahelski Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kucińska Maria
ur. 1859-X-X
zm. 1887-9-23

Kucińska Marjanka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kuciński Toldzio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kucza Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kulesza Rozyna
ur. X-X-X
zm. 1859-1-11

Kuncewicz Olgierd
ur. 1865-5-13
zm. 1896-4-9

Kuncewicz Stefania
ur. 1837-12-20
zm. 1889-5-30

Kurasz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-19

Kutasz Karolina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kuźmicz Alfons
ur. 1901-X-X
zm. 1943-12-13

Laban Walenty
ur. 1931-2-28
zm. 1947-12-24

Lebiedziewicz Julian
ur. X-X-X
zm. 1929-4-4

Linke Julian
ur. 1847-X-X
zm. 1920-5-20

Lipiński Samuel
ur. 1870-9-20
zm. 1914-2-23

Maciuk Anna
ur. X-X-X
zm. 1953-8-25

Makowski Wawrzyniec
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Malewska Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1900-1-15

Malewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1887-X-X

Malewski Stefan
ur. 1864-X-X
zm. 1924-1-6

Małachowska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Małachowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Małaszkiewicz Piotr
ur. X-X-X
zm. 1889-12-31

Marcinkiewicz Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Marczyk Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Markiewicz
ur. X-X-X
zm. 1920-4-20

Markiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1927-X-X

Maszewska Cecylia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Medem Ernest
ur. X-X-X
zm. 1846-2-25

Michalski Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Michalski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-9-15

Michałowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1934-4-X

Mikołajczyk Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-19

Milewicz Nikodem
ur. X-X-X
zm. 1911-4-9

Mizgier Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mizgier Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1909-8-19

Mokrzecka Kamila
ur. 1832-X-X
zm. 1865-5-2

Mokrzecki Ignacy
ur. 1859-X-X
zm. 1912-7-27

Mokrzecki Stefan
ur. 1900-5-11
zm. 1933-7-12

Mozel Kazimiera
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Możejko Leontyna
ur. X-X-X
zm. 1892-8-6

Narbutt Pamela
ur. 1825-X-X
zm. 1872-3-17

Naruszewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1932-X-X

Naruszewicz Antonina
ur. X-X-X
zm. 1925-3-26

Naruszewicz Hieronim
ur. X-X-X
zm. 1893-5-7

Naruszewicz Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1894-X-X

Naruszewicz Sabina
ur. X-X-X
zm. 1892-X-X

Neumann
ur. 1823-X-X
zm. 1892-X-X

Niwie Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-19

Nosewicz Józef
ur. 1854-X-X
zm. 1894-X-X

Orpel Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-27

Osiecka Kamila
ur. 1859-X-X
zm. 1909-5-3

Osiecki Aleksander
ur. 1843-X-X
zm. 1899-5-10

Osiecki Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-11-11

Ostrowiec Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1957-3-20

Pacewicz Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Pacewicz Jadwiga
ur. 1901-X-X
zm. 1936-1-6

Pacewicz Karolina
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Pacewicz Norbert
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Pacewicz Romuald
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Pacynko Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1918-12-23

Parzysz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-1

Paszkowski Stefan
ur. 1875-X-X
zm. 1960-6-1

Pawlak Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1928-1-26

Pawlak Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-5-21

Petrusewicz Melania
ur. X-X-X
zm. 1932-7-1

Pietraszek Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-5-9

Pilecki Roman
ur. X-X-X
zm. 1888-X-X

Pławiński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1951-8-9

Prauze Halina Joanna
ur. 1920-8-21
zm. 1935-1-15

Prześniacka Ania
ur. X-X-X
zm. 1941-8-21

Prześniacka Antonina
ur. X-X-X
zm. 1941-8-21

Pujdałow Marcjanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rodkiewicz Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1919-4-16

Romanowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1902-10-27

Romanowski Szymon
ur. X-X-X
zm. 1914-2-15

Romeejko Józef
ur. X-X-X
zm. 1926-2-16

Roysza Brygida
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Roysza Tymon
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rubom Artur
ur. 1870-X-X
zm. 1936-12-6

Rudoszyn Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ryclik Paweł
ur. X-X-X
zm. 1920-2-10

Ryłło Konstanty
ur. 1825-X-X
zm. 1847-8-3

Sadowska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1902-10-1

Sadowska Maxymilia
ur. X-X-X
zm. 1845-11-15

Sadowski Rafał
ur. 1811-X-X
zm. 1869-8-8

Sedlak Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1920-2-9

Seheń Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1890-11-16

Sidorowicz Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1884-3-21

Siegień Mikołaj
ur. 1849-X-X
zm. 1919-11-13

Siegień Stefania
ur. X-X-X
zm. 1922-10-18

Sobotkowska Petronela
ur. X-X-X
zm. 1875-10-14

Stencel Paweł
ur. X-X-X
zm. 1928-1-21

Surkont Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1882-6-26

Szcuka Wincenty
ur. 1881-X-X
zm. 1908-2-8

Szczołkowski M.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-4

Szkop Agnieszka
ur. 1839-X-X
zm. 1912-12-27

Szkop Jan
ur. 1837-X-X
zm. 1909-10-4

Szot Antonina
ur. X-X-X
zm. 1889-5-5

Szot Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1898-12-15

Szymaniuk Seweryn
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Tomaszewicz Melania
ur. X-X-X
zm. 1932-8-19

Towgin Franciszka
ur. 1853-X-X
zm. 1898-11-30

Tzarniak Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tzarniak Antonina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tzarniak Barbara
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tzarniak Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tzarniak Józefa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tzarniak Walenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tzarniak Zofia Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Urbanowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-20

Walko Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-4-20

Warnia Zarzecki Mikołaj Józef
ur. 1843-9-11
zm. 1883-1-12

Wciorka Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-7-7

Wismont Jan
ur. 1873-X-X
zm. 1900-8-30

Wismont Malwina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wismont Rafał
ur. X-X-X
zm. 1900-8-30

Wiśmont Franciszek
ur. 1864-10-16
zm. 1927-8-15

Wizgird Stanisław
ur. 1861-X-X
zm. 1935-2-25

Zaleski Adam
ur. X-X-X
zm. 1926-7-12

Zaro Piotr
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zarzecka Anna
ur. 1881-3-23
zm. 1899-5-23

Zarzecki Józef
ur. 1800-12-19
zm. 1869-1-29

Zdanowicz Maria
ur. 1886-X-X
zm. 1950-X-X

Żołendź Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Żołendź Anna Katarzyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Żołendź Wincenty
ur. 1835-X-X
zm. 1910-5-13





Henryka  Hadzewicz
Henryka Hadzewicz
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1846-3-28
Zapal znicz:
Feliks  Motyliński
Feliks Motyliński
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1875-1-1
Zapal znicz:
Emilia  Motylińska
Emilia Motylińska
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1893-12-6
Zapal znicz:
Ewa  Machnicka
Ewa Machnicka
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Marcjanna  Żaboklicka
Marcjanna Żaboklicka
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1820-3-23
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa