Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary Tarnów - Cmentarz Stary

Tarnów

małopolskie


Lista grobów:
Adolph Teodor
ur. X-X-X
zm. X-5-1

Aftner Georg
ur. 1819-4-10
zm. 1906-12-21

Aftner Georg
ur. 1853-2-18
zm. 1895-12-18

Andrusik Lucjana
ur. X-X-X
zm. 2002-X-X

Antoniewicz Helena
ur. X-X-X
zm. 1950-1-7

Artwiński Oswald
ur. 1830-X-X
zm. 1863-3-14

Augustyn Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1945-3-23

Augustyn Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-2-15

Bachleda Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1922-2-2

Bachleda Kazimiera
ur. 1881-3-4
zm. 1956-3-20

Bajbarak Joanna
ur. 1904-2-28
zm. 1978-1-17

Bajbarak Włodzimierz
ur. 1939-2-19
zm. 2006-11-21

Balasa Rufina
ur. X-X-X
zm. 1965-8-8

Baran Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Baran Maria
ur. 1914-1-14
zm. 1963-9-10

Baran Stanisław
ur. 1917-10-16
zm. 1984-12-1

Bartmańska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1848-5-28

Bartmański Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1845-5-4

Baum Kamil
ur. 1855-1-9
zm. 1915-6-14

Bąba Józef
ur. X-X-X
zm. 1936-6-10

Bell Adam
ur. 1858-X-X
zm. 1919-X-X

Bell Jan
ur. 1825-X-X
zm. 1911-X-X

Bell Maria
ur. 1863-X-X
zm. 1935-X-X

Bielatowicz Anna
ur. 1902-7-25
zm. 1982-26-X

Bielatowicz Marian
ur. 1883-7-28
zm. 1954-4-11

Binkowska Marianna
ur. 1901-9-19
zm. 1987-7-23

Błaszkiewicz Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Błaszkiewicz Alojzy
ur. X-X-X
zm. 1987-X-X

Błaszkiewicz Hermina
ur. 1927-2-1
zm. 1943-10-8

Błaszkiewicz Janina
ur. X-X-X
zm. 1998-X-X

Błażkiewicz Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Błażkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 2007-X-X

Bocheński Witold
ur. X-X-X
zm. 1863-4-1

Bocheński Witold
ur. X-X-X
zm. 1863-9-1

Bodziony Olga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bodzoń Józef
ur. 1850-X-X
zm. X-X-X

Bodzoń Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bogucki Tadziuś
ur. 1903-8-24
zm. 1903-8-29

Boruch Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Brach Anna
ur. 1881-10-X
zm. 1917-12-8

Brach Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Brach Basia
ur. X-X-X
zm. 1838-2-21

Brach Władysław
ur. X-X-X
zm. 1941-11-2

Brzeziński Antoni
ur. 1820-X-X
zm. 1898-X-X

Brzeziński Antoni
ur. 1820-X-X
zm. 1898-X-X

Budzynowska Eugenia
ur. X-X-X
zm. 1905-5-2

Budzynowska Eugenia
ur. X-X-X
zm. 1905-5-2

Budzynowska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1908-10-28

Budzynowski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1929-2-20

Calgani Josef
ur. 1866-10-5
zm. 1868-3-14

Chodacka Emilia
ur. 1831-3-25
zm. 1875-10-28

Chodara Otylia
ur. X-X-X
zm. 1953-6-12

Christelbauer Helena
ur. 1842-X-X
zm. 1886-X-X

Christelbauer Władysław
ur. 1821-X-X
zm. 1872-X-X

Chruniów Szczęsna
ur. X-X-X
zm. 1955-4-10

Chrząszcz Józef
ur. X-X-X
zm. 1935-7-1

Ciehulski Polcio
ur. 1882-9-3
zm. 1884-1-4

Cisło Stanisław
ur. 1935-8-30
zm. 2005-2-15

Ciurlik Fabiana
ur. 1989-6-9
zm. 1989-6-9

Cnitschow Natalia
ur. 1810-X-X
zm. 1885-X-X

Cyzio Stefan
ur. 1905-9-2
zm. 1973-2-12

Cyzio Władysław
ur. 1912-7-6
zm. 1996-6-6

Czaderski Franc
ur. 1869-4-3
zm. 1903-7-9

Czaplińska Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czapliński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czaykowska Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czermińska Serafina
ur. X-X-X
zm. 1987-3-29

Czernoch Ignacy Marian
ur. X-X-X
zm. 1940-X-X

Czyżewicz Ferdynan
ur. 1797-1-4
zm. 1865-11-15

Czyżewicz Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czyżewicz Helena
ur. 1845-7-28
zm. 1962-3-25

Czyżewicz Jan
ur. 1883-X-X
zm. 1954-X-X

Czyżewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1959-X-X

Czyżewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1938-2-11

Czyżewicz Władzio
ur. X-X-X
zm. 1878-7-2

Czyżewska Helena
ur. 1884-X-X
zm. 1923-10-29

Dąbrowska Maria
ur. 1882-X-X
zm. 1942-11-2

Dąbrowski Mieczysław
ur. 1902-10-25
zm. 1945-1-10

Delekta Jakób
ur. 1831-X-X
zm. 1914-X-X

Depowski Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dobas Jozef
ur. X-X-X
zm. 1920-10-7

Dobrzańska Eliza
ur. 1889-10-20
zm. 1956-2-4

Dobrzańska Maria
ur. 1875-X-X
zm. 1934-X-X

Dobrzański Adam
ur. 1899-12-19
zm. 1941-5-5

Dobrzański Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dobrzański Mieczysław
ur. 1897-12-31
zm. 1945-11-10

Dobrzański Władysław
ur. 1870-5-10
zm. 1946-3-19

Domagała Łucja
ur. X-X-X
zm. 1954-8-10

Drapella Irena
ur. X-X-X
zm. 2005-X-X

Drapella Leopold
ur. X-X-X
zm. 1990-X-X

Drejak Oleńka
ur. X-X-X
zm. 1926-8-26

Drejak Roman
ur. X-X-X
zm. 1970-7-17

Dudkiewicz Hermina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dulęba Walery Dominik
ur. 1841-8-4
zm. 1863-9-1

Dutkiewicz Stanisław
ur. 1837-X-X
zm. 1905-X-X

Erazmus Henryk
ur. 1844-X-X
zm. 1913-7-8

Faber Frańciszek
ur. 1861-X-X
zm. 1933-X-X

Faber Tadeusz
ur. 1885-X-X
zm. 1938-X-X

Faber Tadeusz
ur. 1885-11-12
zm. 1939-7-18

Federowicz Szymon Wacław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Filipowska Róża
ur. 1906-X-X
zm. 1926-X-X

Filipowski Jan
ur. 1837-7-27
zm. 1905-1-20

Folwarski Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Fornal Janeczka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Fornal Zdzisio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Frodyma Barbara
ur. 1932-3-26
zm. 2012-1-3

Frodyma Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1942-10-5

Frodyma Józefa
ur. X-X-X
zm. 1957-3-26

Frodyma Władysław
ur. X-X-X
zm. 1976-12-5

Fusiarski Tomasz
ur. 1840-2-12
zm. 1907-4-30

Gabańska Gabryjela
ur. 1864-X-X
zm. 1954-X-X

Gabański Adam
ur. 1906-12-X
zm. 1964-X-X

Gabański Franciszek
ur. 1902-4-1
zm. 1980-1-29

Gabański Jozef
ur. 1889-1-16
zm. 1940-X-X

Gabański Romuś
ur. 1895-X-X
zm. 1901-2-12

Gajda Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Gajda Józef
ur. 1892-11-19
zm. 1954-11-7

Gajda Józefa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gajda Józefa
ur. 1843-1-13
zm. 1913-7-23

Gałązka Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1854-X-X

Gałecka Helena
ur. 1858-X-X
zm. 1920-11-2

Gałecki Mieczysław
ur. 1855-2-4
zm. 1911-2-7

Ganther Karolina
ur. 1823-X-X
zm. 1902-9-21

Garaczyńska Julia
ur. 1899-X-X
zm. 1988-X-X

Garbaczewska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Garbaczewski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Garbaczyński Bogusław
ur. 1925-X-X
zm. 2001-X-X

Garbaczyński Józef
ur. 1897-X-X
zm. 1939-X-X

Gawalewicz Jadwiga
ur. 1886-3-12
zm. 1969-11-11

Gawalewicz Wiesław
ur. 1914-12-14
zm. 1979-9-6

Gawer Amelia
ur. 1838-10-X
zm. 1865-3-X

Gąsior Jan
ur. 1844-X-X
zm. 1921-7-6

Geisler Amelia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Geisler Maria
ur. 1889-X-X
zm. 1938-X-X

Geisler Tadeusz
ur. 1873-X-X
zm. 1934-X-X

Giełdanowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1878-10-15

Gilarski Michał
ur. 1861-8-22
zm. 1929-5-16

Glica Anna
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Glica Roman
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Gniadek Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gniadek Rudolf
ur. X-X-X
zm. 1922-3-25

Gniadek Tadeusz
ur. 1929-10-11
zm. 1997-5-12

Gniadek Tekla
ur. X-X-X
zm. 1938-7-31

Gniadek Zbigniew
ur. 1936-8-X
zm. 1997-X-X

Gniewosz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1848-9-28

Gniewosz Władysław
ur. 1829-X-X
zm. 1871-7-29

Godek Hermina
ur. 1907-4-25
zm. 1997-7-3

Godek Karol
ur. 1932-7-8
zm. 1990-10-1

Godek Mieczysław
ur. 1906-12-28
zm. 1978-8-23

Godek Olga
ur. 1847-5-24
zm. 1951-1-4

Godfrejow Józef
ur. 1812-X-X
zm. 1880-X-X

Golonka Helena
ur. 1911-10-6
zm. 1984-3-18

Golonka Julia
ur. 1869-12-22
zm. 1920-3-21

Golonka Stanisław
ur. 1865-11-19
zm. 1942-11-1

Goryl Klotylda
ur. X-X-X
zm. 1944-5-12

Górecka Scholastyka
ur. X-X-X
zm. 1946-X-X

Grabczyńska Anna
ur. 1902-7-17
zm. 1995-5-27

Grabczyńska Michalina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grabczyński Julian
ur. 1875-X-X
zm. 1938-X-X

Grabczyński Wojciech
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grabowski Marian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gradzińska Wanda
ur. 1900-8-30
zm. 1952-12-6

Grech Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grodecka Urszula
ur. 1891-X-X
zm. 1909-X-X

Grodecki Marcin
ur. 1832-X-X
zm. 1838-X-X

Grossiewicz Katarzyna
ur. 1896-9-25
zm. 1956-6-5

Gryglaszewska Halina
ur. 1917-6-13
zm. 2010-6-18

Gryglaszewska Janina
ur. 1889-X-X
zm. 1985-X-X

Gryglaszewski Jerzy
ur. 1912-1-5
zm. 2001-11-14

Gryglaszewski Roman
ur. 1886-X-X
zm. 1965-X-X

Grzywińska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1951-6-21

Grzywińska Honorata
ur. X-X-X
zm. 1922-5-3

Gucwa Adolf
ur. 1850-X-X
zm. 1900-X-X

Gucwa Józef
ur. 1852-X-X
zm. 1900-X-X

Gucwa Stanisław
ur. 1863-11-4
zm. 1928-2-1

Guzdek Irena
ur. 1923-6-6
zm. 1991-10-5

Gwizdała Bronisława
ur. 1878-1-15
zm. 1988-11-24

Gwizdała Maria
ur. X-X-X
zm. 1914-3-22

Gwizdała Wojciech
ur. 1864-3-28
zm. 1912-1-22

Habura Franciszek
ur. 1843-X-X
zm. 1921-X-X

Habura Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1926-X-X

Hahn Franciszek Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1848-X-X

Halsser Aleksander
ur. 1842-X-X
zm. 1895-X-X

Hendzel Wojciech
ur. 1839-X-X
zm. 1914-10-29

Homola Józefa
ur. X-X-X
zm. 1936-11-5

Homola Maria
ur. X-X-X
zm. 1910-7-11

Honigman Józefa
ur. X-X-X
zm. 1979-3-27

Hruby Józefa
ur. 1865-X-X
zm. 1930-X-X

Iwaniec Franciszek
ur. 1905-11-11
zm. 1978-252-X

Iwaniec Stanisława
ur. 1909-7-4
zm. 1990-4-14

Jachimek Władysław
ur. 1906-9-1
zm. 1972-7-21

Jahn Jan Neponucen
ur. 1800-X-X
zm. 1833-X-X

Jahn Rozalia
ur. 1809-X-X
zm. 1894-X-X

Jakubowska Maria
ur. 1900-X-X
zm. 1935-X-X

Jakubowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1913-12-1

Jakubowska Mateusz
ur. X-X-X
zm. 1864-11-2

Jakubowski Józef
ur. 1861-3-18
zm. 1942-3-1

Jakubowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1885-9-13

Jaromin Henryk
ur. 1932-4-28
zm. 1983-5-14

Jasicka Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jasielec Jan
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Jasielec Michalina
ur. X-X-X
zm. 1959-10-13

Jaśkiewicz Antonina
ur. 1883-8-18
zm. 1948-3-11

Jaśkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1895-X-X

Jaśkiewicz Władysław
ur. 1862-12-31
zm. 1929-8-8

Jaśkiewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1827-2-28

Jaworski Jan
ur. X-X-X
zm. 1906-7-2

Jucyk Józefa
ur. X-X-X
zm. 1950-11-12

Jurga Kunegunda
ur. X-X-X
zm. 1979-1-8

Jurkiewicz Bolesław
ur. 1893-2-10
zm. 1950-1-3

Jurkiewicz Franciszka
ur. 1913-X-X
zm. 1975-X-X

Jurkiewicz Katarzyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jurkiewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kabiesz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1957-5-18

Kaczmarzyk Roberta
ur. X-X-X
zm. 1944-5-3

Kalisz Eugenia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kamieniobrodzka Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kamieniobrodzki Adolf
ur. X-X-X
zm. 1864-12-3

Kania Helena
ur. X-X-X
zm. 1970-9-27

Kapłońska Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kasprzykiewicz Zuzia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kawa Janina
ur. X-X-X
zm. 1946-4-30

Kęcka Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kęcki Zygmunt
ur. 1908-10-8
zm. 1912-10-13

Kiernik Maria
ur. X-X-X
zm. 1898-X-X

Klaus Jakub
ur. X-X-X
zm. 1901-X-X

Klaus Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Klebelsberg Anna
ur. X-X-X
zm. 1945-6-10

Klecha Dionizja
ur. X-X-X
zm. 1980-4-21

Klimaszewska Janina
ur. 1899-X-X
zm. 1902-X-X

Kluza Klaudiana
ur. X-X-X
zm. 1993-6-11

Kobylański Wacuś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Koczoń Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kokochiński Olgiert
ur. 1916-1-12
zm. 2001-7-4

Konarska Kazimiera Weronika
ur. 1925-12-3
zm. 1983-7-5

Konarski Ryszard
ur. 1916-6-28
zm. 2002-8-2

Kopacz Boguś
ur. 1945-12-2
zm. 1945-12-21

Kordela Stanisław
ur. 1881-X-X
zm. 1915-9-18

Kormanow Władysława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kotowicz Karol
ur. 1844-1-23
zm. 1916-3-13

Kowalski Józef
ur. 1846-X-X
zm. 1863-2-24

Kozień Maria
ur. 1948-3-25
zm. 2006-12-30

Kozłow Andrzej
ur. 1844-X-X
zm. 1926-X-X

Kozłow Franciszka
ur. 1853-X-X
zm. 1916-X-X

Kozłow Wandzia
ur. 1924-X-X
zm. 1925-X-X

Kozłowska Emma
ur. 1855-11-20
zm. 1943-2-25

Kozłowski Leon
ur. 1851-12-15
zm. 1906-8-20

Kozodój Hermana
ur. X-X-X
zm. 41-1-17

Krakowska Stanisława
ur. 1888-12-10
zm. 1936-6-3

Kretowicz Halusia
ur. X-X-X
zm. 1885-7-17

Kroupa Stasio
ur. 1901-7-10
zm. 1903-11-2

Królikowski Bogusław
ur. 1840-X-X
zm. 1912-X-X

Królikowski Bogusław
ur. 1840-X-X
zm. 1912-X-X

Kruczkiewicz Halina
ur. X-X-X
zm. 1931-X-X

Kruczkiewicz Helena
ur. X-X-X
zm. 1933-X-X

Kruczkiewicz Władysław
ur. 1860-X-X
zm. 1913-X-X

Krukarow Marylka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krupa Michalina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krupa Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krupińska Barbara
ur. 1916-10-8
zm. 2003-1-30

Krupiński Mieczysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kruszyna Franciszek
ur. 1889-X-X
zm. 1940-X-X

Kryplewska Anna
ur. X-X-X
zm. 1873-7-14

Kryplewska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1932-9-26

Kryplewska Karolina
ur. X-X-X
zm. 1874-4-7

Kryplewska Zofia
ur. 1874-5-5
zm. 1949-10-11

Kryplewski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-10-28

Kryplewski Julian
ur. 1877-2-15
zm. 1949-10-10

Krzywicka Akwila
ur. X-X-X
zm. 1957-12-6

Krzyżanowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1986-X-X

Krzyżanowski Bolesław
ur. 1897-X-X
zm. 1951-11-5

Kubas Roman
ur. X-X-X
zm. 1901-7-13

Kubaty Regina
ur. X-X-X
zm. 1959-9-21

Kubiczek Julia
ur. X-X-X
zm. 1983-2-3

Kubik Barbara
ur. X-X-X
zm. 1994-7-29

Kublik Prakseda
ur. X-X-X
zm. 1941-4-15

Kuczkowski Roman
ur. 1927-6-19
zm. 1984-8-24

Kulińska Anastazja
ur. 1888-2-22
zm. 1963-12-2

Kulińska Natalia
ur. 1906-6-10
zm. 1984-X-X

Kuliński Adam
ur. X-X-X
zm. 1941-8-19

Kuliński Adaś
ur. X-X-X
zm. 1974-6-12

Kuliński Jan
ur. 1880-2-22
zm. 1679-3-3

Kuliński Kazimierz
ur. 1914-X-X
zm. 1998-9-30

Kuliński Zygmunt
ur. 1921-7-5
zm. 1974-4-8

Kulka Bronisław
ur. 1887-X-X
zm. 1959-X-X

Kulka Tekla
ur. 1867-X-X
zm. 1929-X-X

Kurzawa Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1967-12-27

Kwiatkowski Zdzisław
ur. 1911-12-2
zm. 1993-5-29

Kwiecińska Wanda
ur. 1842-X-X
zm. 1910-11-25

Kwiek Antonina
ur. X-X-X
zm. 1893-2-21

Kwiek Franciszek
ur. 1864-3-20
zm. 1948-X-X

Lalawski Stanisław
ur. 1912-X-X
zm. 1917-X-X

Landsberg Waleria
ur. X-X-X
zm. 1955-11-4

Landsberg Waleria
ur. X-X-X
zm. 1955-1-4

Leszczyńska Stefcia
ur. 1891-X-X
zm. 1892-X-X

Leszczyński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Leśniak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1915-1-30

Leśny Józef
ur. X-X-X
zm. 1896-1-18

Lewakowska Helena
ur. 1912-7-30
zm. 2004-12-23

Lewandowicz Felicja
ur. X-X-X
zm. 1979-4-29

Lewandowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1907-7-14

Lewandowski Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1908-10-22

Lipiński Faustyn
ur. 1845-X-X
zm. 1863-3-25

Lisiecka Władysława
ur. X-X-X
zm. 1934-6-27

Lopatyner Zofia
ur. X-X-X
zm. 1939-11-17

Lubelski Józef
ur. X-X-X
zm. 1943-1-1

Lustofin Halina
ur. X-X-X
zm. 1993-1-10

Łobos Jonatius
ur. 1827-X-X
zm. 1900-X-X

Łojowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1956-7-29

Łowińska Paula
ur. X-X-X
zm. 1941-5-25

Łukowski Jan Nepomucen
ur. 1846-X-X
zm. 1906-X-X

Łukowski Jan Nepomucen
ur. 1846-X-X
zm. 1904-X-X

Majcher Emilia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Marcinkiewicz Wincenta
ur. X-X-X
zm. 1947-6-15

Marcinkowska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1965-4-26

Martusiewicz Józef
ur. 1828-X-X
zm. 1881-10-X

Martynowska Zofia
ur. 1906-3-15
zm. 1993-11-22

Mastaj Roman
ur. 1872-7-7
zm. 1898-5-28

Mazur Kacper
ur. X-X-X
zm. 1936-7-5

Mędrek Aniela
ur. X-X-X
zm. 2012-10-12

Michalczyk Leon
ur. 1907-7-27
zm. 1979-8-8

Michalczyk Zofia
ur. 1910-6-5
zm. 1994-10-26

Michalska Cecylia
ur. X-X-X
zm. 1931-4-15

Michalska Tekla
ur. 1910-1-20
zm. 1985-11-2

Michalski Bolesław
ur. 1937-3-29
zm. 1998-12-19

Mitera Aleksandra
ur. 1914-4-22
zm. 2006-2-15

Mitera Jacek
ur. 1945-1-26
zm. 2005-9-6

Młynarska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Młynek Barbara
ur. 1910-2-5
zm. 2000-4-11

Młynek Maria
ur. 1903-9-18
zm. 1980-X-X

Moczulska Angelika
ur. X-X-X
zm. 1966-2-20

Mośkiewicz Franciszek
ur. 1837-10-4
zm. 1936-10-16

Mróz Franciszek
ur. 1871-X-X
zm. 1955-X-X

Mróz Maria
ur. 1891-11-24
zm. 1920-7-24

Muchowicz Władysław
ur. 1871-X-X
zm. 1947-X-X

Mysor Wladislaus
ur. X-X-X
zm. 1948-3-6

Nawrocka Karola
ur. X-X-X
zm. 1969-10-6

Neuman Emilia
ur. X-X-X
zm. 1976-X-X

Neuman Maria
ur. X-X-X
zm. 1907-X-X

Nisiecka Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nowak Sebastian
ur. 1973-5-21
zm. 1995-10-23

Nowakowski Tadeusz
ur. 1879-X-X
zm. 1946-X-X

Obal Teofila
ur. 1906-1-21
zm. 1987-6-11

Ogorzały Michał
ur. 1843-X-X
zm. 1863-7-11

Olszewska Imaculata
ur. X-X-X
zm. 1942-6-20

Ołpiński Kazimierz
ur. 1846-2-26
zm. 1936-5-24

Oplusto Joanna
ur. X-X-X
zm. 1922-9-8

Oplusto Joanna
ur. X-X-X
zm. 1922-9-8

Orlińska Kazimiera
ur. 1904-10-4
zm. 1956-7-28

Orszul Władysław
ur. 1906-5-7
zm. 1987-X-X

Orszula Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1971-X-X

Ostoja - Starzewski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1917-2-24

Ostręga Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pabis Jan
ur. 1877-X-X
zm. 1947-X-X

Palichleb Franciszek
ur. 1895-2-28
zm. 1944-10-17

Palichleb Kazimierz
ur. 1895-3-2
zm. 1927-7-1

Palichleb Leopold
ur. 1885-11-14
zm. 1950-11-13

Palichleb Maria
ur. 1884-4-4
zm. 1917-11-1

Palichleb Stefania
ur. 1884-2-27
zm. 1949-4-3

Palichleb Waleria
ur. 1899-X-X
zm. 1936-11-22

Pampelt Karol
ur. X-X-X
zm. 1863-X-X

Patkowska Emilia
ur. 1905-10-13
zm. 1949-5-13

Pełczyńska Filipina
ur. X-X-X
zm. 1873-2-1

Pęksa Stanisław
ur. 1891-4-29
zm. 1961-12-4

Pfundtow Emilia
ur. 1801-8-21
zm. 1891-7-12

Pieczonka Apolonia
ur. X-X-X
zm. 1944-4-25

Pieczonka Kunegunda
ur. X-X-X
zm. 1939-9-21

Piekarski Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1863-7-21

Pierek Filipina
ur. X-X-X
zm. 1946-X-X

Pietrzykowski Eugeniusz
ur. 1924-7-20
zm. 2011-5-5

Pilarski Michał
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pilavcini Franciszek Balko
ur. 1819-X-X
zm. 1868-5-8

Pilavcini Franciszek Balko
ur. 1847-X-X
zm. 1863-X-X

Pilcer Benedykt
ur. 1892-3-12
zm. 1929-1-5

Pilecka Felina
ur. X-X-X
zm. 1994-3-3

Piotrowski Leon Tadeusz
ur. 1836-10-28
zm. 1892-4-11

Piotrowski Rufin
ur. 1806-1-28
zm. 1872-7-20

Pisztkowa Anna
ur. X-X-X
zm. 1989-X-X

Podkościelna Zofia
ur. 1900-5-2
zm. 1979-1-28

Podkościelny Stanisław
ur. 1890-9-14
zm. 1982-12-11

Podobińska Maria
ur. 1875-3-2
zm. 1902-10-15

Pokas Bazyli
ur. 1891-X-X
zm. 1957-X-X

Pokas Teodora
ur. 1893-1-14
zm. 1957-5-26

Pokas Władysław
ur. 1919-X-X
zm. 1953-6-25

Potempa Jan
ur. 1854-12-10
zm. 1905-11-10

Poznańska Maria
ur. 1876-X-X
zm. 1944-X-X

Pragłowski Władysław
ur. 1842-1-16
zm. 1863-7-20

Preibisz Bernard
ur. 1828-X-X
zm. 1907-X-X

Preibisz Bernard
ur. 1828-X-X
zm. 1907-X-X

Prusak
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Prusak Tomasz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Przewłocka Jadwiga
ur. 1868-X-X
zm. 1919-X-X

Przewłocki Franciszek
ur. 1897-X-X
zm. 1899-X-X

Przewłocki Franciszek
ur. 1861-X-X
zm. 1921-X-X

Przewłocki Wacław
ur. 1896-X-X
zm. 1899-X-X

Przybiłkiewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Psarski Emil
ur. 1844-3-11
zm. 1920-X-X

Ptak Celina
ur. 1879-11-24
zm. 1968-3-24

Reiner Antoni
ur. 1858-5-18
zm. 1950-X-X

Reiner Maria
ur. 1882-X-X
zm. 1930-X-X

Riesenhorst
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rode Agnieszka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rode Józef Andrzej
ur. 1841-X-X
zm. 1893-X-X

Rogoziński Józef
ur. 1837-X-X
zm. 1863-4-2

Rolle
ur. 1811-X-X
zm. X-X-X

Romer Beniamin
ur. X-X-X
zm. 1902-7-27

Rosa Stanisław
ur. 1925-12-6
zm. 2011-6-10

Rosner Agnieszka
ur. 1823-X-X
zm. 1898-X-X

Rottinger Karolina
ur. X-X-X
zm. 1862-12-16

Rozsay Ludmiła
ur. X-X-X
zm. 1953-6-22

Różański Tadeusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ruczka Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1863-3-29

Rybińska Kamila
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Rybińska Waleria
ur. X-X-X
zm. 1967-X-X

Rybiński Józef
ur. X-X-X
zm. 1946-X-X

Rydarowska Anna
ur. 1903-3-10
zm. 1990-3-31

Rydarowska Janina
ur. 1909-4-4
zm. 1963-1-3

Rydarowska Otylia
ur. 1886-6-3
zm. 1967-6-30

Rydarowski Eugeniusz
ur. 1904-2-7
zm. 1970-3-16

Rydarowski Roman
ur. 1865-7-30
zm. 1937-3-18

Rydarowski Tadeusz
ur. 1905-5-3
zm. 1946-9-21

Rydel Bonawentura
ur. 1784-17-14
zm. 1854-11-20

Rzeżnikiewicz Tadeusz
ur. 1936-4-24
zm. 2007-3-24

Saida Józef
ur. X-X-X
zm. 1985-3-4

Sanguszko
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sawicka Lidia
ur. X-X-X
zm. 1938-1-22

Schnitzel Maria
ur. X-X-X
zm. 1838-3-8

Schnitzel Teofil
ur. X-X-X
zm. 1863-2-13

Schrommer Bronisława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schrommer Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schrommer Maurycy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schubert Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schubert Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schutz Jan
ur. 1820-X-X
zm. 1902-X-X

Serwa Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1962-2-17

Sęk Michaś
ur. 1907-3-26
zm. 1908-4-24

Sidorowicz Dominika
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sidowska Irena
ur. 1929-10-31
zm. 1991-11-19

Sidowski Tadeusz
ur. 1917-12-4
zm. 1978-12-25

Sidowski Waldemar
ur. 1951-2-3
zm. 2011-12-21

Siemoński Gabryjel
ur. X-X-X
zm. 1857-8-28

Sitałowski Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skerro Marcin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skoda Franciszek
ur. 1838-X-X
zm. 1911-X-X

Skoda Jan
ur. 1862-X-X
zm. 1915-X-X

Skorupa Gosław
ur. X-X-X
zm. 1925-X-X

Skorupa Jan
ur. X-X-X
zm. 1930-X-X

Skorupa Ludwik
ur. 1887-10-16
zm. 1905-6-14

Skorupa Maria
ur. 1894-X-X
zm. 1970-X-X

Skorupski Walenty
ur. 1910-3-18
zm. 1991-5-27

Skowrońska Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skowroński Aleksaner
ur. X-X-X
zm. 1986-X-X

Skrzypiec Pawel
ur. X-X-X
zm. 1841-1-18

Skubiejska Maria
ur. X-X-X
zm. 1973-12-20

Skubiejska Wiktoria
ur. 1859-6-8
zm. 1955-6-2

Skubiejski Andrzej
ur. 1852-X-X
zm. 1919-7-24

Skubiejski Bronisław
ur. 1878-X-X
zm. 1916-12-1

Skubiejski Jan Józef
ur. X-X-X
zm. 1974-8-15

Skubiejski Jerzy Rudolf
ur. X-X-X
zm. 1992-9-5

Skubiejski Roman
ur. 1928-7-21
zm. 2004-3-14

Slatynow Stefania
ur. X-X-X
zm. 1917-4-22

Słowik Frańciszek
ur. 1876-X-X
zm. 1963-X-X

Słowik Helena
ur. 1895-X-X
zm. 1908-X-X

Smalec
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sobolewski Władysław
ur. 1843-X-X
zm. 1863-4-4

Socha Władysław
ur. 1922-9-19
zm. 2991-1-5

Solińska Arnolda
ur. X-X-X
zm. 1993-8-11

Stadnikiewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stańko Zbigniew
ur. X-X-X
zm. 1953-8-22

Starczewska Janina
ur. X-X-X
zm. 1967-5-13

Starkel Józef
ur. 1807-3-10
zm. 1875-9-15

Starzyński Amelia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Starzyński Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Steindl Hilda
ur. X-X-X
zm. 1895-X-X

Steindl Wanda
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Stermerg-Stojałowski Stanisław
ur. 1856-10-20
zm. 1906-2-2

Stępkiewicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1907-4-28

Stojałowska Paulina
ur. 1820-7-2
zm. 1894-1-X

Stojałowska Walentyna
ur. 1833-7-1
zm. 1890-7-2

Stojałowski Józef
ur. 1818-9-18
zm. 1890-4-13

Strzelecki
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Studnicka Ewa
ur. 1906-3-16
zm. 1980-4-8

Stycuła Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1930-12-1

Stycuła Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Suchoń Benigna
ur. X-X-X
zm. 1990-8-14

Sukulska Halina
ur. 1876-9-16
zm. 1910-X-X

Sukulski Kazimierz
ur. 1878-X-X
zm. 1918-X-X

Sułczyński Anastazy
ur. 1819-X-X
zm. 1884-X-X

Sułek Jan
ur. X-X-X
zm. 1933-4-9

Sułek Maria
ur. X-X-X
zm. 1918-2-12

Sułek Michał
ur. X-X-X
zm. 1951-2-20

Swarowska Franciszka
ur. 1884-10-3
zm. 1969-5-27

Swarowski Roman
ur. 1910-2-4
zm. 1935-10-15

Swarowski Zbigniew
ur. 1884-10-3
zm. 1969-5-27

Swiątek Dorota
ur. X-X-X
zm. 1955-1-2

Sydow Jan
ur. 1832-X-X
zm. 1901-X-X

Sydow Jan
ur. 1832-X-X
zm. 1901-X-X

Sypek Aleksandra
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szafarz Helena
ur. 1861-2-7
zm. 1899-4-28

Szafarz Henryk
ur. X-X-X
zm. 1901-11-X

Szafarz Michał
ur. X-X-X
zm. 1911-X-X

Szafarz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1910-X-X

Szaran Honorata
ur. X-X-X
zm. 19343-3-7

Szaran Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1931-6-16

Szarek Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szatkowski Alojzy
ur. 1874-9-14
zm. 1945-1-15

Szatkowski Jerzyk
ur. X-X-X
zm. 1928-8-3

Szawłowska Ninusia
ur. X-X-X
zm. 1932-11-30

Szczepanik Jan
ur. 1945-4-X
zm. 2002-1-4

Szczur Antoni
ur. X-X-X
zm. 1941-X-X

Szczur Maria
ur. X-X-X
zm. 1978-X-X

Szczur Zofia
ur. X-X-X
zm. 1996-X-X

Szeligiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1863-3-21

Szlosarczyk Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1870-5-24

Szramel Michał
ur. 1887-X-X
zm. 1941-X-X

Szramel Teodozja
ur. 187-X-X
zm. X-X-X

Szułczyński Atanazy
ur. 1819-X-X
zm. 1884-X-X

Szydłowski Feliks
ur. 1880-2-27
zm. 1962-11-2

Szymandera Antonina
ur. X-X-X
zm. 1948-9-26

Szymandera Karolina
ur. X-X-X
zm. 1950-5-1

Śmiechowska Anulka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Śsibor Rylski Władysław
ur. 1842-X-X
zm. 1937-X-X

Świderska Teresa
ur. X-X-X
zm. 1986-4-3

Świderski Antoni
ur. 1854-X-X
zm. 1902-1-27

Świderski Wiktor
ur. 1880-X-X
zm. 1910-X-X

Świerczyński Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Świerczyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1902-9-21

Świętoń Maria
ur. 1863-X-X
zm. 1940-10-8

Świętoń Władysław
ur. 1862-X-X
zm. 1933-11-2

Tabaczyński Karol
ur. X-X-X
zm. 1863-3-18

Tabor Jan
ur. X-1876-X
zm. 1952-X-X

Taborski Stanisław
ur. 1824-X-X
zm. 1864-2-16

Tarnopolska Helena
ur. 1907-X-X
zm. 1982-11-27

Tarnopolski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1977-X-X

Tarnopolski Stanisław
ur. 1901-4-15
zm. 1978-2-1

Tatomir Józef
ur. 1836-X-X
zm. 1892-2-1

Teliga Ignacy
ur. 1811-X-X
zm. 1894-1-9

Tertil Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tertil Klotylda
ur. X-X-X
zm. 1904-11-9

Tertil Robert
ur. 1838-X-X
zm. 1904-5-8

Tęgoborski Jerzy
ur. 1932-3-11
zm. 2005-12-17

Tichy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tłoczyńska Jolanta
ur. X-X-X
zm. 1943-8-19

Tłoczyńska Salezja
ur. X-X-X
zm. 1947-8-2

Tokarz Stanisław
ur. 1810-X-X
zm. 1906-X-X

Trendota
ur. 1909-X-X
zm. 1933-X-X

Trendota
ur. 1882-X-X
zm. 1967-X-X

Trendota Jan
ur. 1908-X-X
zm. 1968-X-X

Trendota Józef
ur. 1921-1-14
zm. 1989-8-4

Trendota Józef
ur. 1880-X-X
zm. 1922-X-X

Trendota Katarzyna
ur. 1906-2-20
zm. 1944-8-27

Trendota Maria
ur. 1911-8-27
zm. 1999-12-24

Trendota Roman
ur. 1904-2-10
zm. 1981-3-14

Trendota Zofia
ur. 1914-9-5
zm. 1997-3-17

Trochanowska Emilia
ur. 1859-11-7
zm. 1900-5-5

Trochanowski Karol
ur. 1884-10-13
zm. 1929-X-X

Trochanowski Stanisław
ur. 1882-7-13
zm. 1922-3-X

Troska Joanna
ur. X-X-X
zm. 1959-5-10

Troska Małgorzata
ur. X-X-X
zm. 1940-11-20

Ujejski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1975-8-8

Urban Mateusz
ur. 1889-9-20
zm. 1957-3-4

Urban Stanisław
ur. 1945-4-24
zm. X-3-23

Utschik Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Vayhinger Adolf
ur. 1837-X-X
zm. 1912-11-30

Vogel Marcin
ur. 1915-4-14
zm. 1915-6-2

Vogel Stanisław
ur. 1912-X-X
zm. 1999-7-8

Vogel Stefan
ur. 1918-7-2
zm. 1919-2-20

Vogel Zbylutowski Stanisław
ur. 1880-5-4
zm. 1958-8-14

Wagemann Filip
ur. 1872-2-4
zm. 1936-5-31

Wagemann Leonia
ur. 1885-6-10
zm. 1935-8-30

Walczak Feliks
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Walczak Władysława
ur. 1826-X-X
zm. 1901-X-X

Walczyńska Stanisława
ur. 1861-12-21
zm. 1910-1-24

Walczyński Franciszek
ur. 1852-10-20
zm. 1937-7-12

Walczyński Józef
ur. 1856-X-X
zm. 1934-X-X

Walczyński Stanisław
ur. 1841-8-24
zm. 1915-2-2

Walther Leopold
ur. 1827-8-2
zm. 1887-8-3

Wałek Henryk
ur. 1880-12-19
zm. 1932-11-4

Wałek Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wałek Zbigniew
ur. 1828-2-21
zm. 1928-9-12

Wałęga Kajetan
ur. X-X-X
zm. 1944-5-21

Wałęga Maria
ur. X-X-X
zm. 1946-5-14

Wangerman Wilhelmina
ur. X-X-X
zm. 1875-11-28

Wardzała Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1924-11-1

Warkusz Agata
ur. X-X-X
zm. 1994-3-20

Wayhinger Adolf
ur. 1837-X-X
zm. 1912-X-X

Wertz Jan
ur. 1861-11-28
zm. 1939-1-1

Wertz Janina
ur. 1906-6-24
zm. 1926-9-18

Wertz Maria
ur. 1874-12-4
zm. 1943-12-24

Weryńska Felicja
ur. 1877-3-7
zm. 1913-7-18

Weryński Jan
ur. 1863-12-10
zm. 1925-X-X

Weryński Mieczysław
ur. 1902-8-11
zm. 1957-X-X

Widecki Tomasz
ur. 1872-X-X
zm. X-X-X

Wilczyńska Anna
ur. 1871-X-X
zm. 1911-X-X

Wilczyńska Helena
ur. 1882-1-10
zm. 1960-1-14

Wilczyński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wilczyński Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wilkialis Mechtylda
ur. X-X-X
zm. 1959-8-22

Winiarski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Witek Marta
ur. X-X-X
zm. 1990-1-13

Włodyga Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Włodyga Karolina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wodzińska Rozalia
ur. 1882-5-22
zm. 1979-8-18

Wodziński Marian Jan
ur. X-X-X
zm. X-7-24

Wodziński Władysław
ur. 1888-5-27
zm. 1947-6-22

Wolak Helena
ur. X-X-X
zm. 1914-11-21

Wolak Tomasz
ur. 1815-X-X
zm. 1898-X-X

Woliński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wójciak Perpetua
ur. X-X-X
zm. 1999-5-9

Wójcicka Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1935-3-4

Wójcicki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1926-2-11

Wójcicki Józef Maksymilian
ur. 1891-3-12
zm. 1966-4-21

Wójcik Helena
ur. X-X-X
zm. 1959-10-30

Wójcik Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1918-12-16

Wójcik Stefan
ur. X-X-X
zm. 1989-6-18

Wójcik Waleria
ur. X-X-X
zm. 1921-6-23

Wójcik Wanda
ur. X-X-X
zm. 1918-9-15

Wójcik Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1956-12-16

Wójcik Zofia
ur. X-X-X
zm. 1980-10-30

Wrońska Lubina
ur. X-X-X
zm. 1910-X-X

Wroński Bartłomiej
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Wróbel Marcyanna
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Wróblewska Ryszarda
ur. X-X-X
zm. 1973-3-1

Wszołek Feliks
ur. 1848-9-19
zm. 1935-6-4

Wszołek Sabina
ur. 1882-7-30
zm. 1906-6-19

Wyłupek Hilariona
ur. X-X-X
zm. 1989-2-20

Wytyk Agnieszka
ur. X-X-X
zm. 1937-X-X

Zabierzowska Olga
ur. 1862-X-X
zm. X-X-X

Zakrzewska Iwona
ur. 1967-3-16
zm. 2007-12-11

Zaryczna Brunona
ur. X-X-X
zm. 1987-5-26

Zawadzki Franciszek
ur. 1815-X-X
zm. 1866-1-16

Zawicki Genio
ur. X-X-X
zm. 1916-1-12

Zawilińska Helena
ur. 1885-7-8
zm. 1956-12-29

Zawiliński Jan
ur. 1873-8-11
zm. 1956-2-25

Ząbek Agnieszka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zbylutowska Aniela
ur. X-X-X
zm. X-11-28

Zbylutowska Irena
ur. X-X-X
zm. 1940-11-2

Zbylutowski Stanisław
ur. 1904-9-8
zm. 2000-2-12

Ziemian Kazimierz
ur. 1927-11-25
zm. 2008-10-22

Ziemian Ludwik
ur. 1871-9-26
zm. 1943-9-26

Ziemian Magdalena
ur. X-X-X
zm. 1948-12-2

Zięba
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Złocieńska
ur. X-X-X
zm. X-7-11

Żak Kaspra
ur. X-X-X
zm. 1955-4-7

Żołądz Maria
ur. 1885-2-11
zm. 1965-3-20

Żołądz Michał
ur. 1883-6-15
zm. 1961-7-22

Żurek Jan
ur. X-X-X
zm. 1991-X-X

Żurek Józefa
ur. 1910-X-X
zm. 1978-5-22





Richard  Roepell
Richard Roepell
Urodzony: 1842-11-4
Zmarł: 1870-1-30
Zapal znicz:
Ottilie  Bieler
Ottilie Bieler
Urodzony: 1825-1-11
Zmarł: 1868-6-1
Zapal znicz:
Emil  Bieler
Emil Bieler
Urodzony: 1814-11-2
Zmarł: 1879-1-4
Zapal znicz:
Friederike  Bieler
Friederike Bieler
Urodzony: 1789-5-5
Zmarł: 1852-8-2
Zapal znicz:
Gottlieb  Bieler
Gottlieb Bieler
Urodzony: 1787-11-22
Zmarł: 1847-9-26
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa