Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu Wilno - Cmentarz na Antokolu

Wilno (litwa)

zagranica


Lista grobów:
Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Abakanowicz W.
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Adamcewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-27

Adamczyk Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-10

Adamczyk Walenty
ur. X-X-X
zm. 1919-11-23

Adamowicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Adamowicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-1-9

Adamowicz Roman
ur. X-X-X
zm. 1921-2-20

Adamowicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1925-5-14

Adamowicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1934-11-29

Adamski Karol
ur. X-X-X
zm. 1920-10-16

Admiek Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-19

Agata Paweł
ur. X-X-X
zm. 1919-11-18

Aksman Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1919-12-19

Akula Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Alarech Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1920-1-5

Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Aleksandrowicz
ur. X-X-X
zm. 1919-10-23

Aleksandrowicz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Aleksandrowicz
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Aleksandrowicz Anna
ur. X-X-X
zm. 1924-6-18

Aleksandrowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1974-9-18

Alikowski Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1919-10-19

Andrajocz Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-22

Andrzejak Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1920-7-10

Andrzejewski Jarosław
ur. X-X-X
zm. 1926-X-X

Andzulewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-4-25

Arczuk Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-1

Arkuszewski K.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-16

Bachenek Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-12-21

Badaczewski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bagieńska Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bajko Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-1-5

Bakliński Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-8-26

Baliński Stanisław
ur. 1861-5-12
zm. 1898-11-12

Bamura Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Bamus Teofil
ur. X-X-X
zm. 1919-8-20

Banasiak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-17

Banasik Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-5-14

Banaś Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-5-12

Bandica
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Banicki Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Baniewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-6-15

Baniuk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1925-5-25

Banowicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Bańczkowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Bańkowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-12-26

Barajczyk Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-23

Baran Antoni
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Baran Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-8-27

Baran Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Baran Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1921-1-26

Baranowski Antoni Longin
ur. 1854-3-15
zm. 1922-5-31

Barański Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-12-24

Barański Henryk
ur. X-X-X
zm. 1919-10-2

Barański Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Barański Roman
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Barburski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-17

Barczak
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Barczewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Barczyński Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1920-1-11

Bardzo Bernard
ur. X-X-X
zm. 1921-6-26

Barowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-17

Barszcz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-8-23

Bartoszewicz
ur. X-X-X
zm. 1921-9-19

Bartoszkiewicz
ur. X-X-X
zm. 1920-1-18

Baworowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-26

Bednar Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-30

Bednarski Józef
ur. 1896-12-28
zm. 1927-5-22

Bejnarowicz D.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-19

Beler Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Bendyk Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1922-12-6

Beniak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1924-2-21

Bentnowski Edward
ur. X-X-X
zm. 1925-5-5

Bereta Marceli
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Betko Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1919-12-30

Biczkowski Robert
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Biedal Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Biedny Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Bielecki Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1919-1-1

Bielewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-12

Bielkin Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1919-11-22

Biełal Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Biernacki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-1

Biniek Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-11-4

Biniek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-17

Bińczak Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-6

Bizmowski Bernard
ur. X-X-X
zm. 1920-8-25

Bizunowicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-4-11

Błaszczyńska Alfons
ur. X-X-X
zm. 1920-4-26

Błaziewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Błażewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Bobrowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-7-4

Bobrowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1930-5-12

Bodryk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-3

Bogusz Jan
ur. X-X-X
zm. 1915-9-X

Bohdanowicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-1-11

Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Boniecki Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-1-8

Bończo Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1920-10-22

Boratyńska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1935-2-13

Bordowska M.
ur. X-X-X
zm. 1919-4-7

Boreiszo Stankiewicz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1925-5-6

Borejszo Stankiewicz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1923-5-6

Borkowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1929-7-7

Borkowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1925-10-20

Borksow Michał
ur. X-X-X
zm. 1921-8-13

Borowski Stefan
ur. 1899-3-29
zm. 1924-3-7

Borowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-7-17

Bortkowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1924-2-6

Bortnin Albert
ur. X-X-X
zm. 1929-10-26

Boruch Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-3

Bosiacka Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1944-X-X

Bożko Stefan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Brodowska K.
ur. X-X-X
zm. 1919-3-29

Brokicki Czesław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-28

Brzeziński Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-1

Brzozowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-7-12

Buczak Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-28

Buczkowski Roman
ur. X-X-X
zm. 1920-3-17

Budziński Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Bukowski Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1928-1-2

Buła Alojzy
ur. X-X-X
zm. 1920-7-8

Buraczyński Roman
ur. X-X-X
zm. 1922-1-15

Burek Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Burko Hieronim
ur. X-X-X
zm. 1921-7-30

Burzyński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-16

Butkiewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1927-7-13

Butkiewicz Witold
ur. X-X-X
zm. 1921-9-5

Byczaka Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Bydała Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-7-10

Bystrzanowski Czesław
ur. X-X-X
zm. 1929-4-21

Bzduch Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-1-23

Cajncewicz
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Cejen Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-8-15

Celner Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-12

Cezar Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-5-12

Chaluńczak Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Charczyński Marian
ur. X-X-X
zm. 1924-12-27

Chawaniec Zofia
ur. 1911-9-9
zm. 1942-6-3

Chetke Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-5

Chilewski A.
ur. X-X-X
zm. 1920-11-17

Chłoposzi
ur. X-X-X
zm. 1919-12-22

Chmielewski Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Chmielewski Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1919-10-24

Chmielewski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-7-6

Chociejew M.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-11

Chodaszewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-10-13

Cholewo Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-4-13

Chorążko Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-3

Chrapczyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-7

Chruszel Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-10-20

Chryński Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-11

Chrzanowski W.
ur. X-X-X
zm. 1920-1-5

Chwała Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-7-7

Chyluta Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Chysek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-5

Cichocki Czesław
ur. X-X-X
zm. 1919-3-2

Cichocki Gieniuś
ur. 1924-3-2
zm. 1924-8-12

Cichocki Ryszard Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1936-6-9

Cichor Tadeusz Leon
ur. X-X-X
zm. 1939-1-15

Ciechowiec Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-3-17

Ciemiej Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Ciemnik Czesław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-13

Cienkin Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Cieplak Teodor
ur. X-X-X
zm. 1919-9-15

Cierpicki Bolesław
ur. 1871-3-1
zm. 1932-1-9

Cisnowski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1924-6-15

Cybilla Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1919-8-26

Cyran Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-4-12

Cywiński Leon
ur. X-X-X
zm. 1936-11-22

Czajka Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-11-26

Czajkowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-8-17

Czapla Piotr
ur. X-X-X
zm. 1921-7-28

Czapski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-15

Czarnowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-8-26

Czatkowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-13

Czech Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Czernawski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-4-31

Czerniak Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-10-29

Czerniak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-1

Czerniak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-6-25

Czernijewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-9

Czerukojć Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1919-12-8

Czerwień Eliza
ur. X-X-X
zm. 1925-7-4

Czerwień Zdziś
ur. 1924-1-16
zm. 1925-11-14

Czewal Julian
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Czubak Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-10-22

Czujka Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-7-13

Czwiek Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-12-16

Czyryński Piotr
ur. X-X-X
zm. 1921-6-7

Daciej Leon
ur. X-X-X
zm. 1920-5-31

Daleszycka Stanisława
ur. 1901-X-X
zm. 1931-X-X

Dama Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-7-9

Damesz Leon
ur. X-X-X
zm. 1919-12-21

Damińczyk Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-26

Danowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-7-6

Daszyński Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-2-20

Dawidowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Dąbrowiecka Stanisława
ur. 1901-4-17
zm. 1931-12-6

Dąbrowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-26

Delak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-7-8

Delcki Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-29

Deleski Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1920-9-3

Demgar Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Demkow Roman
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Demkowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-19

Deniański Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-5

Dereczenin Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Derkowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-1-12

Derkowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-17

Dębek Stanisław
ur. 1901-X-X
zm. 1929-3-15

Dębkowski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1921-5-9

Diemenkiejew A.
ur. X-X-X
zm. 1919-11-9

Dobiech Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-2-3

Dobiek Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1919-12-18

Dobryłko Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1921-2-17

Dołatowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-9-13

Dołęgowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-9-20

Domagała K.
ur. X-X-X
zm. 1920-11-17

Domański Sylwester
ur. X-X-X
zm. 1920-1-31

Domińczak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-12

Dowbek Marcin
ur. X-X-X
zm. 1920-9-25

Dowejno Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-6-25

Drażewski W.
ur. X-X-X
zm. 1919-12-16

Drobowicz
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Drozd Feliks
ur. X-X-X
zm. 1919-12-2

Drozd Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-17

Drozdowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-7-17

Dudzik Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-11-5

Dukaj Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-9-1

Duliniec Jan
ur. X-X-X
zm. 1925-2-13

Dulka Wacław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-12

Durowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1921-1-1

Dwojak Stanisław
ur. 1895-4-23
zm. 1934-1-24

Dyktyński Paweł
ur. X-X-X
zm. 1926-3-19

Dynysz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-4-18

Dyrda Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-8

Dytynpl Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-9-7

Dyzyna Herman
ur. X-X-X
zm. 1920-12-28

Dzedzet Alfred
ur. X-X-X
zm. 1929-12-6

Dziarkowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-4-9

Dziennik Władysław
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Dzierżyński Adam
ur. X-X-X
zm. 1932-6-3

Dzierżyński Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1927-12-3

Dziubek Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-7-17

Dziumenowicz Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1924-2-25

Dźwil Jan
ur. X-X-X
zm. 1926-1-24

Fabiniak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-11-15

Fadziejko Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Falkowski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-7-2

Feckiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Fedorczuk
ur. X-X-X
zm. 1919-7-22

Filiniuk Jan
ur. X-X-X
zm. 1929-7-8

Fiszer Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-7-4

Franciuk Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1926-1-26

Franczak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Frączyk Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-11-11

Gadomski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1921-10-11

Gajbutowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-9-20

Gajdzis Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-9-5

Gajewska Maria
ur. X-X-X
zm. 1931-4-21

Gajewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-17

Gajewski Karol
ur. 1896-X-X
zm. X-X-X

Gajewski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gajżewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-12-11

Galas Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Galewski
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Galiński Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-12

Garłowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-9-11

Gautze
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Gawerski Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-4-18

Gąsior Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-7

Gerczowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-16

German Kazimierz
ur. 1899-10-21
zm. 1931-6-4

Gesenmuller Roman
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Getek Julian
ur. X-X-X
zm. 1919-2-21

Gicza Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-9-18

Giedrojć Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-6-13

Giel Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1921-5-5

Gierulewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1935-5-16

Giesler Marian
ur. X-X-X
zm. 1919-10-4

Giętkowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-6-21

Giniewicz Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1929-7-15

Gintowt Halina
ur. X-X-X
zm. 1939-1-10

Gizelewska Malwina
ur. X-X-X
zm. 1945-7-19

Gizelewska Maria
ur. X-X-X
zm. 1957-6-1

Gizelewski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1945-11-4

Gizelewski Borys
ur. 1917-5-15
zm. 1931-11-26

Gizelewski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1895-9-2

Gledke Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-7

Gliński Albin
ur. X-X-X
zm. 1919-12-11

Gładek Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-7-20

Głowacki Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-17

Głowicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Godlewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-1

Godul Stefan
ur. X-X-X
zm. 1921-5-16

Godziewski Karol
ur. X-X-X
zm. 1920-1-23

Gola Marian
ur. X-X-X
zm. 1925-12-2

Golkiewicz
ur. X-X-X
zm. 1919-11-5

Golo Bronisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Golowin Władysław
ur. X-X-X
zm. 1925-12-4

Gołąb Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1923-2-11

Gołębiowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1924-2-25

Gołuch Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-20

Gondziej Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1920-8-20

Gorczewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-15

Gorczykowski M.
ur. X-X-X
zm. 1920-3-28

Gorszut
ur. X-X-X
zm. 1920-8-22

Gościniak Stefan
ur. X-X-X
zm. 1924-6-1

Gowrylczuk W.
ur. X-X-X
zm. 1920-4-24

Góra Dymitr
ur. X-X-X
zm. 1924-1-10

Górski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Grabowska Halina
ur. X-X-X
zm. 1921-1-19

Grabowski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1919-11-7

Grabowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-1-24

Grazka Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-6-9

Grobeusz Ferdynand
ur. X-X-X
zm. 1920-10-20

Grodzicki Stefan
ur. X-X-X
zm. 1933-5-16

Grodzki Paweł
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Grojewski Leon
ur. X-X-X
zm. 1919-3-14

Gromek Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1920-3-17

Gromofan Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-2-6

Groncewicz Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-10-2

Gruszecki Walenty
ur. X-X-X
zm. 1928-6-2

Gruszyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-6-5

Gruziewicz A.
ur. X-X-X
zm. 1920-9-23

Gryga Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-27

Grygiel Romuald Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1933-11-9

Grygos Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Gryka Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Gryszlewski
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Grzegorowicz Roca
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Grzewicz Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-27

Grzębski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1919-11-19

Grzyniewicki
ur. X-X-X
zm. 1920-9-29

Gugajew
ur. X-X-X
zm. 1919-11-17

Gwiczak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-7-4

Gwóźdź Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-24

Hałajda Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-14

Hanula Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1929-5-27

Harasiński Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-9-3

Hejna Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-5-25

Herbacz Jakub
ur. X-X-X
zm. 1919-9-3

Horbaczewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-17

Horbalski St.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-19

Hreczański Adam
ur. 1903-12-23
zm. 1931-9-17

Hryniewicz
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Hunciak Bazyli
ur. X-X-X
zm. 1921-7-7

Ignasiak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-4

Ignatiuk Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1920-9-5

Ihnatowicz Feliks
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ihnatowicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1924-3-7

Ilewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-10

Inowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-4

Iwańczuk Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1919-10-2

Iwaszkiewic Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-1-19

Iżokej Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-30

Jabłonowski I.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-23

Jach Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-7-24

Jaczuk Czesław
ur. X-X-X
zm. 1919-9-27

Jaczys Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1927-1-26

Jagiełło Antoni
ur. 1841-X-X
zm. 1927-X-X

Jajowczyk Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-4

Jakubenas Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-4-26

Jakubiec Adolf
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Jakubowski Edward
ur. X-X-X
zm. 1920-8-25

Jakubowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-9

Jakubowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-22

Jakubowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-6

Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Jania Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-4-1

Janiak Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1919-8-27

Janicki Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-8

Janiga Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-2-5

Jankowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1924-5-4

Jankowski F.
ur. X-X-X
zm. 1921-9-11

Janowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1920-2-11

Jarosz Roman
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Jaroszko Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1924-11-1

Jasiak Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1921-1-10

Jasiński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Jasiulewicz A.
ur. X-X-X
zm. 1921-9-12

Jaskowska Nina
ur. X-X-X
zm. 1929-2-1

Jastrząb Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1920-7-10

Jaszyn Michał
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jatczuk Prokop
ur. 1922-X-X
zm. X-X-X

Jatzke Justyn
ur. X-X-X
zm. 1920-1-5

Jawyno Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-2-18

Jaxa Bąkowski Witold
ur. 1874-X-X
zm. 1935-X-X

Jazorowicz Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1919-1-6

Jedynak Adam
ur. X-X-X
zm. 1919-12-5

Jeżewicki Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-8-21

Jędrzejczak Roman
ur. X-X-X
zm. 1921-7-23

Jędrzejewski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-12

Joachimiak K.
ur. X-X-X
zm. 1920-11-14

Jodko Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1933-X-X

Jodko Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1933-5-20

Joniciński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-13

Juancz Julian
ur. X-X-X
zm. 1920-1-1

Juchniewicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1924-3-27

Juchniewicz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1920-7-18

Judja Krystian
ur. X-X-X
zm. 1920-2-10

Juhniewicz Czesław
ur. X-X-X
zm. 1919-2-13

Jurek Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-12

Jurkiewicz Feliks
ur. X-X-X
zm. 1929-11-5

Juszczak Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-8-7

Jużczak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-3-4

Kacperek Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-28

Kaczmarek Sylwester
ur. X-X-X
zm. 1924-6-14

Kaczmarek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-7-8

Kaczyński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kaczyński Dominik
ur. X-X-X
zm. 1920-7-3

Kaczyński Teodor
ur. X-X-X
zm. 1919-10-11

Kadziewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-10-8

Kajmer Zofia
ur. X-X-X
zm. 1949-2-11

Kalinowski Roman
ur. X-X-X
zm. 1920-9-12

Kalisz Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-2-18

Kalmanowicz Michał
ur. X-X-X
zm. 1923-3-7

Kalustowicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-21

Kałaj Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-11-7

Kameczko Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-31

Kamińska Weronika
ur. X-X-X
zm. 1930-7-20

Kamiński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1928-8-9

Kamiński Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-1-14

Kankin Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-4-25

Karawajczyk K.
ur. X-X-X
zm. 1920-1-18

Karbutowicz Józefa
ur. X-X-X
zm. 1920-4-7

Karchanowicz T.
ur. X-X-X
zm. 1920-3-23

Karczewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-11-16

Karłowicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Karmański
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Karmaryn Stanisław
ur. 1900-X-X
zm. 1923-X-X

Karmocki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-1-1

Karmolitow Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1937-X-X

Karmolitow Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1935-X-X

Karolczak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-6-23

Karoliński Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-2-5

Karpowicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1924-8-11

Karyszkowski Leon
ur. 1891-1-11
zm. 1938-12-6

Kaseda Paweł
ur. X-X-X
zm. 1925-X-X

Kasmer Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Katolik Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-14

Kawara Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-3-11

Kazicki Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-4-2

Kaziński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1923-11-12

Kec Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Keller Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-6-1

Kerden Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Kędzior Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Kican Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kiersnowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1919-11-15

Kieszkowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-1-13

Kieżko A.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-25

Kikaczowski Alfred
ur. X-X-X
zm. 1919-12-19

Kilczewski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kiliotis Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kisieczewski P.
ur. X-X-X
zm. 1919-12-5

Kizichowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-10-13

Klamkowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kleszczyński Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1924-1-19

Klimontowicz Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1928-1-17

Klimontowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1914-2-16

Klimontowicz Nina
ur. X-X-X
zm. 1903-6-3

Kluczkin Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-11-1

Klutja Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-4

Kmieciak Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-12

Kobowicz Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1921-7-17

Kobyliński Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-4-2

Kocda Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Kocyla Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-15

Koktisz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kolasa Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-15

Kolasa Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-3-17

Kolasiński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-10-4

Kolaśnicki Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Kolowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1923-9-30

Kołodziejczyk W.
ur. X-X-X
zm. 1920-3-7

Kołtan Edward
ur. X-X-X
zm. 1919-2-18

Komar Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-2-20

Komar Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-2-5

Komiez Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-17

Konczanin Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1926-5-15

Konopko
ur. X-X-X
zm. 1919-1-16

Kopiński Dawid
ur. X-X-X
zm. 1920-1-26

Koriloński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kormec Adolf
ur. X-X-X
zm. 1920-2-14

Korolkiewicz A.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-20

Koroniecki Julian
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Kortas Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Korzeniewski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Korzeniewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-2-1

Korzeniewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1925-5-4

Korzuliński
ur. X-X-X
zm. 1921-7-9

Kosińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1928-10-6

Kosiorek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-6

Kosiorowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-10-1

Kosowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Kossowska Olga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kossowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-6-13

Kot Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-10

Kotas Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-11-3

Kotlewski Marian
ur. X-X-X
zm. 1924-8-15

Kotwas Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-20

Kowalczuk Sergiusz
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kowalewska Julia
ur. X-X-X
zm. 1931-1-29

Kowalewski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1921-7-22

Kowalka Edward
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kowalow Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-1-2

Kowalski Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1919-7-24

Kowalski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-2-14

Kozak Jan
ur. X-X-X
zm. 1926-6-13

Kozak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-5-23

Kozakiewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-12-27

Kozakiewicz S.
ur. X-X-X
zm. 1920-11-2

Kozidlewski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Koziewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-12-1

Kozik Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-3

Koziński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-20

Kozłow Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kozłowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kozłowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1922-1-19

Kozłowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-5

Kozwacki
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Koźliczek Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Krajew Szymon
ur. X-X-X
zm. 1920-3-4

Krakowiak Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Kralniewski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-12-29

Krawczuk Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Krawczyk Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-3-10

Krawczyk Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-1-13

Krawiec Konstanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kreszkowski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-11

Kretkowski Karol
ur. X-X-X
zm. 1925-2-18

Krezlik Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-2-28

Kritt Julian
ur. X-X-X
zm. 1920-2-20

Krotkiewicz Piotr
ur. X-X-X
zm. 1926-1-3

Król Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-3-5

Królczyk Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1919-12-6

Królewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-12

Kruk Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-8

Krukow Julian
ur. X-X-X
zm. 1920-3-4

Krupnik Walenty
ur. X-X-X
zm. 1920-6-19

Krzaże Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-10

Krzewicki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Krzystek Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1919-2-10

Krzyworzena Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Książek Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Książek Sebastian
ur. X-X-X
zm. 1920-11-24

Kubal Władysław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Kubisiak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-12-22

Kublis Julian
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Kuc
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kucharski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-18

Kuchla Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-2-12

Kuchta Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1921-2-23

Kulikowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-1-17

Kulis Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-1-2

Kuncewicz Adolf
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Kundel Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-9

Kunicki Józef
ur. X-X-X
zm. 1926-3-12

Kura Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-11-19

Kurek Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-8-4

Kurek Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-11-1

Kurkowski Jureczek
ur. 1931-9-19
zm. 1932-8-22

Kurlin Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1920-1-29

Kurowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-3-2

Kurtinecz Borys
ur. X-X-X
zm. 1919-11-2

Kurzin Jan
ur. 1923-X-X
zm. X-X-X

Kusiak Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kusrze Alfred
ur. X-X-X
zm. 1919-1-17

Kwapiński Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kwasowcowa Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1930-X-X

Kwiatkowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-10-14

Kwiatkowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-12-19

Kwiatkowski Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1920-2-8

Kwiatkowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-10

Kwiatowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Kwiecień Antoni
ur. X-X-X
zm. 1922-7-X

Kwiecień Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-14

Lach Piotr
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Lalo Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-9-20

Lange Józef
ur. X-X-X
zm. 1932-2-12

Laniec Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-1-10

Lasala Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Lasota Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Laszkiewicz Julian
ur. X-X-X
zm. 1924-1-26

Latszkiewicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1928-11-22

Lawal Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-20-1

Lechański Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-11-16

Lenderko Edward
ur. X-X-X
zm. 1921-6-4

Lepatowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1931-X-X

Lesiak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-2-16

Lesikowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-21

Leśniecki Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-11-18

Leśniewski Stefan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-5

Lewandowski
ur. X-X-X
zm. 1924-9-27

Lewandowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Lewandowski Mieczysław Józef
ur. 1923-2-26
zm. 1927-12-12

Lewaniuk Edward
ur. X-X-X
zm. 1920-2-3

Lewsza Józef
ur. X-X-X
zm. 1924-4-7

Libian Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1920-1-9

Lidka Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Lidkiewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lifszteld Jan
ur. X-X-X
zm. 1918-3-17

Lifszteld Julia
ur. X-X-X
zm. 1958-4-21

Lis Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-17

Lisica Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Lisiewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-10

Litka Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Litwinowski Paweł
ur. X-X-X
zm. 1902-9-22

Lizik Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Lorkowski Leopold
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Loterewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-8

Lubecki Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1921-9-30

Lubicz - Niezabitowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1933-10-27

Lubicz - Niezabitowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1933-12-5

Lubomirski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1921-7-16

Lur Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-1-2

Lyzak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-13

Ławnik Czesław
ur. X-X-X
zm. 1921-4-15

Łimdowich Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-8

Łowczy Wasyl
ur. X-X-X
zm. 1923-8-16

Łubiński Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1917-X-X

Łucak Michał
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Łukowski Benedykt
ur. X-X-X
zm. 1920-7-8

Łuksza Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-2-22

Łuniecki Alfred
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Łysakowski Jakub
ur. X-X-X
zm. 1920-7-12

Łysiak Wacław
ur. X-X-X
zm. 1919-5-27

Łyszczyk Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-30

Machcewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-4-20

Maciejewska Franciszka
ur. 1863-X-X
zm. 1933-X-X

Maciejewska Jadwiga
ur. 1906-X-X
zm. 1904-X-X

Maciejewska Maria
ur. 1905-X-X
zm. 1997-X-X

Maciejewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-2-5

Maciejewski Jan
ur. 1890-X-X
zm. 1952-X-X

Maciejewski Julian
ur. X-X-X
zm. 1920-7-16

Maciejewski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Macierza Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-25

Maciunuk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-11-7

Mackiewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Maczek Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-5-28

Maczuk
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Madejsza Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-4-11

Magiera Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-16

Magierowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-3-20

Majewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Majewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-7-6

Majliński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-2-18

Makiński Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-2-9

Makowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-2

Makutynowicz Lodzia
ur. X-X-X
zm. 1928-11-20

Makutynowicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1930-2-1

Makutynowicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1945-2-24

Malczyk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Malewski Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Malinowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-1-26

Malinowski St.
ur. X-X-X
zm. 1921-7-28

Maniewicz Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1920-1-20

Manus Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-6-16

Marciniak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-7-10

Marciniak Joachim
ur. X-X-X
zm. 1924-4-7

Marciniak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Marcinkiewicz Jeremiasz
ur. X-X-X
zm. 1926-10-3

Marcinkowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-4-13

Mariański Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Markiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-8

Markiewicz Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-2-4

Markowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-5-18

Marszałek Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-6-16

Maruszewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1924-12-28

Marynowski Julek
ur. 1925-5-31
zm. X-X-X

Masłowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-20

Maszkiewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-2-10

Matkowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1928-2-2

Matocha Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Matulka Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-6-22

Matuszewski St.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-19

Matysiak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1923-1-6

Mazur Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1919-10-1

Mech Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-9-23

Medyński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-6-25

Menczara Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1921-8-4

Mędrzycki Roman
ur. X-X-X
zm. 1921-1-X

Michalak Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-2

Michalak Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Michalak Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-23

Michalski Stefan
ur. X-X-X
zm. 1927-3-16

Miczłowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-1-22

Miednikow
ur. X-X-X
zm. 1920-1-7

Miedziun Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1928-12-9

Mieszkowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1924-5-19

Mięstkiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Mikołajczyk Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-7-30

Mikulski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1922-8-2

Mikuszewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1925-9-28

Milczakow Jakub
ur. X-X-X
zm. 1919-10-30

Mileszko Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Milich Hipolit
ur. X-X-X
zm. 1921-X-2

Miller Robert
ur. X-X-X
zm. 1921-7-9

Miłoszewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-8-10

Miniewicz Rafał
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Minkowiecka Agnieszka
ur. X-X-X
zm. 1921-6-17

Miodek Paweł
ur. X-X-X
zm. 1919-12-24

Mioduszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-7-24

Mires Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-1-8

Misin Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1926-7-20

Misner Teodor
ur. X-X-X
zm. 1924-4-13

Miszkiewicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-1-11

Modrzejewski B.
ur. X-X-X
zm. 1919-10-15

Modrzejewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-6-5

Modzielski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-18

Mokrejewski Albin
ur. X-X-X
zm. 1920-3-6

Molcz Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1919-1-1

Morawski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-4-22

Morawski Hipolit
ur. X-X-X
zm. 1920-12-6

Morclich Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-1

Morgaj Tomasz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Morocz Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1919-11-11

Moryc Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-13

Morzkowska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1928-1-5

Mostowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1930-1-9

Moszycki Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1926-3-8

Mośnicki Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-9

Mowzycz Maria
ur. X-X-X
zm. 1920-1-2

Mrozicki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-23

Mróz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mróz Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-3

Mtecel Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Muchinek Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Mulich Hipolit
ur. X-X-X
zm. 1921-3-29

Mulik-Bryk Kuźma
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Murawski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Muszkiet Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-4

Myszkowski Szczepan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-27

Myślińska Anna
ur. X-X-X
zm. 1919-1-15

Naraniecki Julian
ur. X-X-X
zm. 1919-11-30

Naszczewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-24

Naszczewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-24

Natarkin Tymoteusz
ur. X-X-X
zm. 1920-6-20

Natkaniec Adam
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Nawrocki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1925-4-23

Nawrocki Szymon
ur. X-X-X
zm. 1919-9-3

Nawrocki Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Nejno Bolesław
ur. 1899-12-1
zm. 1942-2-2

Nesterowa Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Niedbalski Paweł
ur. X-X-X
zm. 1919-9-6

Niedwiłło Longin
ur. X-X-X
zm. 1929-4-5

Niemyński Stefan
ur. X-X-X
zm. 1919-7-27

Niepla Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-3-29

Nieprzytomny T.
ur. X-X-X
zm. 1920-5-24

Nierszy Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1920-1-8

Niespodziński S.
ur. X-X-X
zm. 1921-6-21

Niesteruk Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1920-6-2

Nieszirgowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Nieszkiewicz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Nikitin Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1930-1-16

Nitowicz Czesław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-9

NN
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Noga Bronisław
ur. 1900-X-X
zm. 1943-X-X

Noga Janina
ur. 1925-X-X
zm. 1950-X-X

Nolaj Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-15

Nowacki Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-10-15

Nowak Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-9-26

Nowak Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1925-5-14

Nowakowski S.
ur. X-X-X
zm. 1920-1-31

Nowakowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Nowicki
ur. X-X-X
zm. 1923-10-1

Nowomiejski Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Nurek Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-2-15

Oborowicz Witold
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Obzobolski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-10-8

Ocilka Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1919-1-15

Oganowski Wacław
ur. 1905-11-9
zm. 1935-2-16

Ogrodnik Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-10-12

Okrasa Leon
ur. X-X-X
zm. 1925-9-15

Okuniewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-11

Olechnowicz Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olejniczak
ur. X-X-X
zm. 1919-12-26

Ołdakowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-6-20

Onichowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1924-6-20

Optysiak
ur. X-X-X
zm. 1924-2-13

Orantek Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-17

Osetek Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Osowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1924-6-7

Ostrowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1925-5-29

Ostrowski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-2-16

Owczarek Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-20

Owsiński Feliks
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Paca Henryk
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Pacan Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-12-25

Palarz Anna
ur. X-X-X
zm. 1923-6-22

Palczyński Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-7-1

Palenko Maria
ur. X-X-X
zm. 1945-7-1

Paluch Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-1-7

Pałęski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-21

Pałuba Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Panasewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1925-3-17

Panasewicz Józefa
ur. X-X-X
zm. 1939-1-12

Pancerzyńska Vainauskiene Czesława
ur. 1898-X-X
zm. 1995-X-X

Pancerzyński Marian
ur. X-X-X
zm. 1937-10-17

Panfilak Adam
ur. X-X-X
zm. 1919-2-7

Panusewicz Jakub
ur. X-X-X
zm. 1885-X-X

Papierz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-18

Paprowski Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Paprzycki Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1936-6-8

Papszuto Piotr
ur. X-X-X
zm. 1935-8-9

Parnaski Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-11-9

Partacki Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Paszkiewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1924-1-16

Paszkowski B.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-14

Paszkowski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Pawch Józef
ur. X-X-X
zm. 1935-11-15

Pawlak Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-4

Pawlik Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1928-4-10

Pawłowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-6-5

Pawłowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-2

Pąk Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-1-26

Pen Mieczysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Piaścik Jan
ur. 1898-9-3
zm. 1919-2-24

Piątek Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-18

Piecha Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Piechurowicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1926-1-30

Piekarski Albert
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Piekarski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-11-15

Pielecki Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-19

Pierucki Leopold
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pieszczeniewicz J.
ur. X-X-X
zm. 1921-2-17

Pietkiewicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-5-27

Pietkiewicz W.
ur. X-X-X
zm. 1921-8-26

Pietrowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-21

Pietrowicz Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-1-1

Pietruczuk Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pietrzak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-12

Pietrzyk Kacper
ur. X-X-X
zm. 1920-5-8

Piętowski Edward
ur. X-X-X
zm. 1919-6-23

Pigocki Albin
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Pilzys Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1919-12-30

Piłat Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-7-17

Pinera Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1919-5-12

Piotrowski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-23

Piotrowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-11

Piotrzewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-6

Pleban Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-10

Pniewska Lusia
ur. 1928-10-26
zm. 1935-1-10

Poczesny Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-6-21

Podhorski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-11

Podkuliński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-5-7

Podzjawo
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pokorzewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-12-29

Pokowy Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-10-27

Pokrzywnicki Alfred
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Poksztyla Sylwester
ur. X-X-X
zm. 1920-1-7

Polak
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Polak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Polanow Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1925-5-3

Polesiak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-2-24

Połogalnik Nikodem
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Postolko Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Poturczak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-10-17

Poznański Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-9

Pożarski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Prażmowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-21

Prichodko Prokop
ur. X-X-X
zm. 1923-3-7

Prokorowicz Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1925-5-22

Przepiórko Władysław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Ptalmer Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-28

Ptaszewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Ptaszyński Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1921-2-25

Pubielewicz A.
ur. X-X-X
zm. 1920-9-14

Puola Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-4

Puszczyński L.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-21

Putkielewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-2-27

Pyrkocz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-12-1

Pyta Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-28

Racewicz Marcin
ur. X-X-X
zm. 1923-7-27

Raczko Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-1

Raczkowski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Raczlicki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-1-9

Raczyński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-10-23

Radoliński Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-9-23

Radwański Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1920-5-31

Rafalski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-1-26

Rankowski Stefan
ur. X-X-X
zm. 1927-1-4

Rasłowicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-1-27

Raszkowski Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-12-31

Regina Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1926-10-21

Reguła Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-8

Rejciański Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Relichniewicz Jakub
ur. X-X-X
zm. 1919-12-10

Renkiewicz Henryk
ur. X-X-X
zm. 1920-7-15

Resnoż Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Robak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-18

Rodakiewicz Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1926-1-3

Rodziszewski R.
ur. X-X-X
zm. 1921-8-14

Rogowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-1

Rokiczy Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-3-12

Romaldowicz F.
ur. X-X-X
zm. 1919-7-8

Romanowska Melania
ur. X-X-X
zm. 1921-3-14

Romanowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Romanowski Karol
ur. X-X-X
zm. 1929-2-17

Romańczyk Paweł
ur. X-X-X
zm. 1922-2-1

Romański Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-20

Romaszkiewicz R.
ur. X-X-X
zm. 1919-12-29

Romszycki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-17

Roniewicz Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1921-4-26

Rosecki Walenty
ur. X-X-X
zm. 1919-12-6

Rosiak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1925-5-13

Rosłoniec Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-22

Rostkowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Rotwelder Robert
ur. X-X-X
zm. 1919-2-2

Rozenberg Jakub
ur. X-X-X
zm. 1920-4-25

Rozgel Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1921-6-4

Różanowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Rubicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-12

Rubin Maksymilian
ur. X-X-X
zm. 1923-1-3

Ruciński Seweryn
ur. X-X-X
zm. 1920-1-15

Rudak Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1925-1-10

Rudnicki Karol
ur. X-X-X
zm. 1920-3-20

Rumiński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-1

Runiewicz Sabin
ur. X-X-X
zm. 1920-1-13

Rutkowski J.
ur. X-X-X
zm. 1921-1-21

Rutkowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-30

Rutkowski K.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-19

Ruzgis Weronika
ur. X-X-X
zm. 1921-8-20

Rychlicki Leonard
ur. X-X-X
zm. 1934-10-5

Rynowalski August
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Ryzdra Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-6-26

Rzazmowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-23

Rzeczny Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-22

Sadkowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-10-5

Sadowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-3

Sadowski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1935-7-31

Sakowicz
ur. X-X-X
zm. 1920-2-24

Salkiewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-25

Samblen Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-20

Samoraj Henryk
ur. X-X-X
zm. 1920-5-31

Samulka Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Saraplow Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Sasjakarzys Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1923-10-1

Satkowski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1919-12-27

Sauczyk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-1-1

Sawicki Adolf
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Sawicki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1926-12-1

Sejstarz Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1920-1-24

Serafin Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1920-4-27

Serafin Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-2-22

Serwaczyński B.
ur. X-X-X
zm. 1921-5-12

Sewerin Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-7-8

Sezak Teofil
ur. X-X-X
zm. 1920-5-21

Siedlaczek Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1919-2-16

Sielczniow Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Sielicki Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-16

Sielski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-4-12

Siemienieszan P.
ur. X-X-X
zm. 1919-12-23

Sieniawski Zenon
ur. X-X-X
zm. 1929-10-11

Sieniewicz Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1920-1-18

Sienkiewicz Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sieradzki Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-2-17

Sierebriakow Al.
ur. X-X-X
zm. 1920-7-13

Sierzpytowski Czesław
ur. X-X-X
zm. 1919-9-11

Sinkiewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1919-12-26

Siokmak Józef
ur. X-X-X
zm. 1931-5-26

Siwakiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skiecin Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Skoceń Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-4

Skoczylas Stefan
ur. X-X-X
zm. 1919-2-11

Skowaciński W.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-24

Skrzeczowski W.
ur. X-X-X
zm. 1921-9-12

Skurych Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-10-20

Skworcow Bazyli
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Słomka Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1921-8-13

Słowak Marcin
ur. X-X-X
zm. 1920-2-20

Smoleńska Halina
ur. X-X-X
zm. 1928-3-7

Smołko Aleksy
ur. 1908-X-X
zm. 1948-X-X

Smołko Józef
ur. 1864-X-X
zm. 1953-X-X

Smołko Natalia
ur. 1878-X-X
zm. 1965-X-X

Snurowska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1935-5-9

Sobczak Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-12-5

Sokołowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-10

Soroka Bazyli
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Sosiński Kajetan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Sosnowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Sośniewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-2-21

Sóklol Karol
ur. X-X-X
zm. 1923-9-3

Spacier Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-5-29

Spodenkiewicz Lucjan
ur. X-X-X
zm. 1924-2-28

Stachowiak Jan
ur. X-X-X
zm. 1945-1-24

Stajniak Piotr
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Stałowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Staniszewski B.
ur. X-X-X
zm. 1920-7-10

Staniucz Nikodem
ur. X-X-X
zm. 1925-2-15

Staniul Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Staniul Michał
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Staniul Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1933-1-15

Stankiewicz Beniuś
ur. X-X-X
zm. 1927-1-7

Stankiewicz Boluś
ur. 1922-12-17
zm. 1930-7-13

Stankiewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-20

Stankiewicz Emil
ur. X-X-X
zm. 1926-6-28

Stankiewicz Hieronim
ur. X-X-X
zm. 1900-5-3

Stankiewicz Hieronim
ur. X-X-X
zm. 1900-5-5

Stankiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-5-1

Stankiewicz Michał
ur. 1890-1-10
zm. 1961-X-X

Stankiewicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1978-2-1

Stankowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Stańczyk M.
ur. X-X-X
zm. 1920-1-2

Stańczyk Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-1-9

Starmach Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-1-4

Stasiłowicz Paweł
ur. X-X-X
zm. 1934-12-12

Stawicki Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1926-1-25

Stawrejski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-22

Steczka Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Stępniewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Stężala Piotr
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Stopiszewski C.
ur. X-X-X
zm. 1920-1-8

Streit Leon
ur. 1895-X-X
zm. 1941-X-X

Strużek Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Stumio Antoni
ur. X-X-X
zm. 1925-7-20

Stużek S.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-2

Subotkiewicz M.
ur. X-X-X
zm. 1921-8-2

Suchalski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Suczok Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sulewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-29

SUSZYŃSKI Napoleon Hnatowicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Suży Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-12-31

Swanowicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-11-1

Sworst Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-10-15

Szablewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-2-11

Szablowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1929-6-15

Szachnajdler A.
ur. X-X-X
zm. 1921-7-8

Szachuski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-1-4

Szajkowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-1-3

Szaleńczyk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-5-27

Szamianek Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1924-3-6

Szamiel Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-12-21

Szamotowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szaradowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1922-7-1

Szarga Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1921-2-18

Szatyrski Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szawliński Roman
ur. X-X-X
zm. 1920-2-15

Szczepaniak Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-2-4

Szczepański W.
ur. X-X-X
zm. 1919-5-21

Szczukowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-26

Szeloch Jan
ur. 1929-2-16
zm. 1929-2-17

Szeloch Maria
ur. X-X-X
zm. 1929-2-19

Szemik Herman
ur. X-X-X
zm. 1920-1-1

Szerkowski J.
ur. X-X-X
zm. 1920-1-21

Szernatowicz K.
ur. X-X-X
zm. 1919-9-12

Szerotka Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-12-10

Szewc Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-6-5

Szewial Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Szkiet Anna
ur. X-X-X
zm. 1919-4-14

Szkiładz Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-2-14

Szlazaniewicz
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Szlindt Gustaw
ur. X-X-X
zm. 1924-1-9

Szmitro Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1920-6-12

Szmulewska Urszula
ur. X-X-X
zm. 1942-X-X

Szmulewski Wiktor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szodrowski Bernard
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szoscia Walenty
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szpakowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szugalski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Szuksztówna Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1930-5-4

Szulc Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1935-6-19

Szulc Józef
ur. X-X-X
zm. 1925-4-15

Szulc Wacław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szumski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-15

Szurgot Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-9

Szurtacki Michał
ur. X-X-X
zm. 1925-7-31

Szuwałow Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-11-24

Szwarc Paweł
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Szwedon Antoni
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szwedowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-4

Szwialski Michał
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szyba Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Szymanowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1924-1-25

Szymański Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szymański Marian
ur. X-X-X
zm. 1925-2-14

Szymański Roman
ur. X-X-X
zm. 1920-2-16

Szymczak Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-24

Szymielewski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-27

Szypowicz Sz.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-15

Ślaski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1923-1-16

Ślązak Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Średnicki Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1920-2-22

Świdera Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Świderski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-2-6

Świdziński Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1921-2-7

Świerczyński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-11-7

Świerszcz Karol
ur. X-X-X
zm. 1920-1-3

Świetlikowska Maria
ur. 1887-X-X
zm. 1956-X-X

Świetlikowski B.
ur. X-X-X
zm. 1919-10-14

Świetlikowski Bronisław
ur. 1876-X-X
zm. 1963-X-X

Świetlikowski Mirosław
ur. 1960-X-X
zm. 1965-X-X

Świrski Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1923-7-11

Świstek Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1920-6-30

Tadysiak Antoni
ur. X-X-X
zm. 1927-1-1

Tapkowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1919-12-22

Tarka Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-7-11

Tatara Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1924-12-20

Tatarcziuk Zenon
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Tatiszczykow
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tatracki Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-2

Taucz August
ur. X-X-X
zm. 1920-2-9

Tcieżek Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-5-20

Teiner Bronisław Mateusz
ur. X-X-X
zm. 1935-9-10

Terebiesz
ur. X-X-X
zm. 1921-12-30

Terikiw August
ur. X-X-X
zm. 1920-6-17

Terlej Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-1920

Tiszkin Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1927-1-21

Tłowiński Marian
ur. X-X-X
zm. 1919-8-28

Tokariow Sergiusz
ur. X-X-X
zm. 1920-2-9

Tołciakowa A.
ur. X-X-X
zm. 1919-3-13

Tomałko Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-11

Tomaszek Walenty
ur. X-X-X
zm. 1932-2-18

Tomaszewicz Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1919-10-2

Tomaszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Tomczyk Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-3-15

Tomczyk Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1929-1-22

Towiański Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Trasiński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-4

Traszkowski Edward
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Traudasz Alfred
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

TROJANOWSKI
ur. X-X-X
zm. 1920-10-23

Trojanowski P.
ur. X-X-X
zm. 1920-10-23

Truchan Ligia Irena
ur. X-X-X
zm. 1937-2-24

Trynkun Wera
ur. 1852-X-X
zm. 1945-X-X

Tuczanowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-1-26

Tuliszewski Witold
ur. X-X-X
zm. 1921-4-16

Tumanik Antoni
ur. X-X-X
zm. 1925-4-20

Tupko Witold
ur. X-X-X
zm. 1921-8-29

Turko Jan
ur. X-X-X
zm. 1925-10-3

Turkowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-10-21

Turski Aureli
ur. X-X-X
zm. 1919-9-13

Turski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-10

Tymaszuk Stefan
ur. X-X-X
zm. 1922-7-2

Tync Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Tyrała Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1944-1-30

Tyszko Zofia
ur. X-X-X
zm. 1920-4-20

Umiski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-2

Urban Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-5-26

Urbański Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-10-16

Urbiel Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1929-10-18

Uszacki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-7-25

Uszelo Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-8-18

Wagiński J.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-26

Waiuk Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-3-2

Walczak Florian
ur. X-X-X
zm. 1920-1-16

Walczak Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-7-25

Walesiński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-4-23

Walewski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-28

Walęzak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-23

Waligóra
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Waltanis Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-20

Warzena Piotr
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Wasilewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-2-5

Wasilewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-7-19

Wasiliew Paweł
ur. X-X-X
zm. 1919-10-30

Wasiliew Paweł
ur. X-X-X
zm. 1919-10-30

Waszkiewicz J.
ur. X-X-X
zm. 1921-9-17

Waziński Czesław
ur. X-X-X
zm. 1919-7-27

Wądołowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-8

Wąsik Marek
ur. X-X-X
zm. 1919-2-14

Wątroba Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-10-30

Welczok Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-15

Wenek Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-12-9

Went Jan
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Werdyna Edward
ur. X-X-X
zm. 1919-1-16

Werner Leopold
ur. X-X-X
zm. 1924-5-17

Wersocki Edward
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Weryk Ildefons
ur. X-X-X
zm. 1921-1-25

Wesołowska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1937-3-12

Wężykowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-2-27

Wiarik Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-3

Wiciński Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-28

Wieczorek Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Wieczorek Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-7

Wieczorek Teofil
ur. X-X-X
zm. 1920-10-20

Wiedziuk Józef
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Wielgus Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-25

Wielziński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-2-26

Wiemlicki Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-11-9

Wierzbicki Szczepan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-4

Wietrzykowicz P.
ur. X-X-X
zm. 1919-12-14

Wiktorowicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-2-17

Wiktorowicz Maksymilian
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Wilk Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-2-4

Wilkiewicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1921-3-5

Winiacek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Winiarski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-1-22

Winiaszek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-12-30

Winnicka Halina
ur. X-X-X
zm. 1920-1-13

Wiskup Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-17

Wiszniewski Alfred
ur. X-X-X
zm. 1924-3-1

Wiszniewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-8-17

Wiśniewski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1921-2-5

Witczak Jureczek
ur. 1931-5-7
zm. 1931-8-22

Witczak Stefan
ur. X-X-X
zm. 1937-3-23

Witko Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1925-4-23

Witkowski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1924-3-12

Witkowski Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Witwicki Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1920-5-18

Wizoś Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-22

Wlizno Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-31

Włoch Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-1-2

Włodarczyk T.
ur. X-X-X
zm. 1920-4-10

Wnękiewicz Leopold
ur. X-X-X
zm. 1920-2-21

Woguren Antoni
ur. X-X-X
zm. 1925-4-22

Wojciechowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1927-10-9

Wojewoda Adam
ur. X-X-X
zm. 1919-2-17

Wojnowicz Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1919-10-19

Wojnowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-1-27

Wojtalski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-28

Wojtasik Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-5-12

Wojtkiewicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1925-5-3

Wojtkiewicz Helena
ur. X-X-X
zm. 1925-2-15

Wolczan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wolfman
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Woliński Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1925-2-8

Wołkow Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-3-26

Wonias Szczepan
ur. X-X-X
zm. 1919-9-7

Worotyński Wacław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wosiński Czesław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-12

Wostowicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Woźnica Adam
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Woźniewski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1919-8-12

Wójcik Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-9-8

Wójcik Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-1-14

Wróbel Franciszek
ur. 1901-X-X
zm. 1924-12-9

Wróbel Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1919-2-21

Wróblewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-1-5

Wtorek Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-10-15

Wujcek Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-1-3

Wultański Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-1-2

Wykręt A.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-10

Wykurz Paweł
ur. X-X-X
zm. 1923-2-18

Wyrzykowski B.
ur. X-X-X
zm. 1920-1-26

Wysocki Mateusz
ur. X-X-X
zm. 1919-12-21

Wyszkowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Zaborowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1935-4-5

Zaborowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1940-5-17

Zając Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-12-20

Zając Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Zajączkowski St.
ur. X-X-X
zm. 1920-4-8

Zakościelny W.
ur. X-X-X
zm. 1920-12-31

Zalewski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1920-2-25

Zalewski Leopold
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Zamajda Karol
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Zarański Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-21

Zaremba Benon Teofil
ur. 1881-6-16
zm. 1936-11-30

Zatorski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1919-10-13

Zatorski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1920-6-17

Zawadzki Michał
ur. X-X-X
zm. 1924-8-11

Zawadzki Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1921-7-9

Ząbkowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Zbyczak Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-2-2

Zdaniuk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Zdanowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1929-4-23

Zdrojski Tadzio
ur. 1927-6-11
zm. 1929-2-3

Zdziechowska Maria
ur. 1861-4-3
zm. 1936-8-13

Zdziechowski Marian
ur. 1861-4-30
zm. 1938-10-1

Zelski Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-11-25

Zendereusz J.
ur. X-X-X
zm. 1921-9-28

Ziebrowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-29

Zielenkow Florian
ur. X-X-X
zm. 1921-1-10

Zieleński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-2-1

Zieliński Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zienkiewicz Arkadiusz
ur. X-X-X
zm. 1944-7-7

Zienkiewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1921-2-23

Ziętara Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-21

Zimnoch Piotr
ur. X-X-X
zm. 1920-2-18

Zimoch Tadzio
ur. 1926-2-10
zm. 1927-7-24

Zuzek Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-1-21

Zych Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-12-7

Żabukczycki J.
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Żagiella Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-9

Żak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-9

Żarewok Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1919-12-24

Żarowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Żączkowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-11-21

Żągorowicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-7-18

Żbik Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-10-12

Żebrowski Julian
ur. X-X-X
zm. 1920-2-11

Żegadło Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-6-16

Żejkański Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-11-22

Żewłakow Eufemi
ur. X-X-X
zm. 1921-1-24

Żuchowski Adam
ur. X-X-X
zm. 1923-X-X

Żukowska Aleksandra
ur. 1868-X-X
zm. 1943-X-X

Żukowski Aleksander
ur. 1865-X-X
zm. 1931-X-X

Żukowski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1919-12-25

Żulewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-12-30

Żuliński Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-5-2

Życka Władysława
ur. X-X-X
zm. 1928-11-13

Życki Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1923-4-10

Żyglewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-1-8

Żyk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-8-30

Żylewicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1921-8-5

Żyliński Leon
ur. X-X-X
zm. 1920-10-16

Żywica Ksawery
ur. X-X-X
zm. 1920-10-19

Żywicka
ur. X-X-X
zm. X-X-X





Konstancja  Sczęsna
Konstancja Sczęsna
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1950-1-28
Zapal znicz:
Jan  Szczęsny
Jan Szczęsny
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1935-4-28
Zapal znicz:
Mirosław Nowicki Szatybełko
Mirosław Nowicki Szatybełko
Urodzony: 1980-X-X
Zmarł: 1995-X-X
Zapal znicz:
Kacper  Szatybełko
Kacper Szatybełko
Urodzony: 1915-1-3
Zmarł: 1992-8-4
Zapal znicz:
Kazimiera  Sarnowska
Kazimiera Sarnowska
Urodzony: 1906-X-X
Zmarł: 1987-X-X
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa