Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny Zaleszczyki - Cmentarz Komunalny

Zaleszczyki (Ukraina)

zagranica


Lista grobów:
Helusia
ur. 1880-X-X
zm. 1884-X-X

Poległym w walkach w latach 1914 - 1920
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Awakowicz Antoni
ur. 1830-X-X
zm. 1916-2-16

Awakowicz Michalina
ur. 1839-X-X
zm. 1921-1-13

Balnicka Sabina
ur. X-X-X
zm. 1883-X-X

Barlis S.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Beismaer Anna
ur. X-X-X
zm. 1864-8-11

Benedekfi A.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Bokor I.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Brüchien
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Brylińska
ur. 1804-X-X
zm. 1863-X-X

Bryliński Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Buduga T.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Csucsan J.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Danylow Jan
ur. 1877-X-X
zm. 1944-X-X

Depniak Antoni
ur. X-X-X
zm. 1861-6-10

Distlowa Adela
ur. 1819-7-2
zm. 1899-11-28

Drzewiecka Maria
ur. 1876-X-X
zm. 1884-9-3

Ferencz T.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Frohlich Emilie
ur. 1886-X-X
zm. 1920-X-X

Fülüp Gy.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Gajeszk K.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Gal J.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Gligor P.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Grzesiowski Jacuś
ur. 1937-3-20
zm. 1937-4-28

Grzymałowicz Franciszek
ur. 1880-X-X
zm. 1832-X-X

Ignacz Gy.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Illu Gy.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Jasińska Maria
ur. 1752-X-X
zm. 1819-11-4

Jastrzębiec Żukowski Antoni
ur. 1841-X-X
zm. 1898-X-X

Jourets Anna
ur. 1815-X-X
zm. 1901-11-5

Jourets Józef
ur. 1812-3-12
zm. 1891-8-13

Józefowicz Józef
ur. 1847-X-X
zm. 1911-8-19

Juzwa Stanisław
ur. 1852-X-X
zm. 1935-11-16

Juzwowa Amalja
ur. 1858-X-X
zm. 1928-1-4

Kardos J.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Kawecki Marcin
ur. 1850-X-X
zm. 1902-11-28

Kohut Mikołaj
ur. 1888-X-X
zm. 1938-2-4

Koracsics J.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Korecz M.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Korzeniowska Ewelina
ur. 1853-X-X
zm. 1905-9-19

Korzeniowski Karol
ur. 1836-X-X
zm. 1926-X-X

Kosztandi J.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Kozjak F.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Kuczyński Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1816-6-9

Kulesińska Olimpia
ur. 1853-5-17
zm. 1898-6-14

Leliwa Ostrowski Ludwik
ur. 1840-X-X
zm. 1906-1-6

Lewicka Józefa
ur. 1816-X-X
zm. 1853-X-X

Lewitowska Bronisława
ur. X-8-5
zm. 1884-5-18

Makarewiczowa Joanna
ur. X-X-X
zm. 1858-9-3

Mandis Anna Therese
ur. X-X-X
zm. 1853-X-X

Mandis Josefa Aloisia
ur. 1850-X-X
zm. 1856-X-X

Marczyński Józef
ur. 1868-1-26
zm. 1936-12-27

Mierzwińska Wanda
ur. 1838-1-4
zm. 1901-9-4

Molnar F.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Morawiecki Konstantyn
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Morgenstern Franciszek
ur. 1818-X-X
zm. 1891-X-X

Morgenstern Karolina
ur. 1830-X-X
zm. 1889-X-X

Mrstik Józef
ur. 1835-12-28
zm. 1879-3-6

Mucak Anna
ur. X-X-X
zm. 1806-11-22

Negrusz Jakób
ur. 1814-X-X
zm. 1891-X-X

Nemel F.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Neumann A.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Nizankowska Kamila
ur. X-X-X
zm. 1871-12-15

Nizankowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1895-2-22

Nowak Leopold Tadeusz
ur. 1902-X-X
zm. 1937-2-24

Nowicki Ignacy
ur. 1824-X-X
zm. 1892-10-17

Ostoja Ładuński Maryan
ur. 1843-1-21
zm. 1913-11-7

Ostoja Złochowski Wincenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ostrowski Stanisław
ur. 1869-X-X
zm. 1919-5-17

Pawłowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Pfau Kazimiera Antonina
ur. 1865-X-X
zm. 1876-4-17

Podhalicz Józef
ur. 1874-X-X
zm. 1932-10-7

Polek Franciszek
ur. 1860-X-X
zm. 1903-X-X

Polek Jadwiga
ur. 1869-X-X
zm. 1895-X-X

Popiel Anastazja Zofia
ur. 1878-X-X
zm. 1879-X-X

Popiel Stanisław Marian
ur. 1877-X-X
zm. 1879-5-2

Popiel Stanisław Marian
ur. 1873-X-X
zm. 1876-11-22

Popiel Włodzimierz
ur. 1881-7-3
zm. 1889-7-26

Popiel Zofia Roberta
ur. 1873-X-X
zm. 1893-X-X

Revesz P.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Rusz A.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Schmug Johann
ur. 1819-X-X
zm. 1869-X-X

Schwartz Josef
ur. 1887-3-19
zm. 1947-3-11

Schwartz Ludwika
ur. 1829-X-X
zm. 1867-X-X

Schwartz Sophie
ur. 1901-5-12
zm. 1949-7-13

Starożytnik Wanda
ur. 1901-1-15
zm. 1956-4-20

Stoklasa Emilian
ur. 1896-X-X
zm. 1935-X-X

Stoklasowa Waleria
ur. 1871-X-X
zm. 1902-X-X

Stolz Karol
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szakacs M.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Tarkiewicz Jakub Artur
ur. X-X-X
zm. 1939-5-26

Tarkiewiczowa Aniela
ur. 1845-X-X
zm. 1928-7-31

Taulow von Rosenlhal Wilhelm
ur. 1821-6-25
zm. X-X-X

Teri T.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Topolnicka Helena
ur. 1867-X-X
zm. 1909-4-3

Topolnicki Antoni
ur. 1895-X-X
zm. 1927-7-31

Ujvari I.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Varga P.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

Verli P.
ur. X-X-X
zm. 1915-8-20

von ...fering
ur. 1781-12-25
zm. 1815-1-20

Wierzbna Nadachowski Józef
ur. 1861-X-X
zm. 1911-11-28

Wodnicka Kunygunda
ur. 1841-X-X
zm. 1874-10-7

Zatwarnicka Eugenia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zawiłowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zerygiewicz Grzegorz
ur. 1825-11-25
zm. 1902-4-21

Zerygiewicz Marya
ur. 1839-X-X
zm. 1925-12-11

Zielińska Emilija
ur. X-X-X
zm. 1936-X-X

Zieliński Adaś
ur. 1928-11-2
zm. 1934-2-11

Zieliński Józef
ur. 1886-11-13
zm. 1927-7-9

Zieliński Karol
ur. 1857-X-X
zm. 1920-5-9

Zieliński Ludwik
ur. 1898-X-X
zm. 1918-2-8

Zieliński Tadzio
ur. 1927-8-19
zm. 1927-11-8

Zieliński Zbysio
ur. 1923-10-7
zm. 1924-8-13

Złochowska Paulina
ur. 1840-X-X
zm. 1891-X-X

Żukowska Zosienia
ur. X-X-X
zm. 1881-X-X

Żukowski Władyś
ur. X-X-X
zm. 1879-X-X





Helena  Duskau
Helena Duskau
Urodzony: 1917-5-21
Zmarł: 1962-12-26
Zapal znicz:
Emil  Cypryś
Emil Cypryś
Urodzony: 1925-1-2
Zmarł: 1946-8-7
Zapal znicz:
Albertina  Bracka
Albertina Bracka
Urodzony: 1869-12-10
Zmarł: 1905-10-12
Zapal znicz:
Roman  Bracka
Roman Bracka
Urodzony: 1897-8-9
Zmarł: 1917-10-4
Zapal znicz:
Jan  Bracka
Jan Bracka
Urodzony: 1869-9-22
Zmarł: 1938-5-9
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa